K.Maraş’ta Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olun 

Maras Haber Merkezi Facebook SayfasıMaras Haber Merkezi Twitter Sayfası
Kullanıcı Adı: Şifre:
MARAS HABER MERKEZİ


Ana Sayfa / FİRMA HABER / K.Maraş’ta Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olun

K.Maraş’ta Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olun K.Maraş’ta  Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olun

Kurulduğu günden bugüne kadar geçen sürede Yüzbaşı İnşaat, mühendislik, mimarlık, tasarım ve uygulama noktasında bireylerin ve kurumların mevcut sorunlarını çözerek K.Maraş halkını Kira öder gibi ev sahibi yapıyor.

2011-06-07, 10:29:08 78 yorumYüzbaşı İnşaat bugün ve gelecekte kusursuz bir yaşam tarzı sunmayı hedeflemiştir. Bu doğrultuda vizyonuna ve temel değerlerine uygun entegre çözümler ve yöntemler sunmuştur.

Yüzbaşı İnşaat, birlikte çalıştığı kurum ve bireylere standartlara uygun, tam anlamıyla güvenilir ve depreme dayanıklı yapılar hazırlayarak büyük bir sorumluluğun bilincinde olduğunu unutmamaktadır.

Firmamız, uzmanı olduğu birçok konuda da hizmet ve danışmanlık faaliyetlerini yürütmektedir.

Yüzbaşı İnşaat Mühendislik Mimarlık Tasarım ve Uygulama Merkezi, 2004 yılında Kahramanmaraş’ta kurulmuştur. Merkez ofisi K.Maraş’ta olmak üzere, özellikle İstanbul, Ankara, İzmir, Kayseri, Yozgat, Gaziantep olmak üzere Türkiye genelinde diğer inşaat mühendisliği ve mimarlık büroları ile temas halinde faaliyet göstermektedir.

Yüzbaşı İnşaat, İnşaat Mühendisi M. Hakan Yüzbaşı yönetiminde İnşaat  Mühendisleri,İşletmeci,Ekonomist ve Teknisyenlerden oluşan personeli ve çeşitli dallarda uzmanlaşmış danışmanlar kurulu ile müşterilerine en iyi, en verimli ve en hızlı çözümleri sağlamayı amaç edinmiş olup, dinamik yapısı ve donanımı ile yerel ve ulusal bazda rekabet edebilecek bir firma profilindedir. Ayrıca Yüzbaşı İnşaat,ürettiği konut ve işyerleri için müşterilerinin özel beklentilerine cevap vermek üzere kurduğu birimlede rakiplerine olan farkını bir kez daha göstermiştir.

 Fiyat ve Teknik Detaylar İçin Arayınız... 

İLETİŞİM

Haydar Bey Mh. Barbaros Cd. M.Hakan Yüzbaşı Apt. Altı 
                                                             Kahramanmaraş
TEL: 0344 225 01 73_ _ 0542 323 87 09

http://yuzbasiinsaat.com/

Paylas

YAZARIN DIGER YAZILARI