Baglar’s Mobilya 10.900 TL ye Evinizi Yeniliyor 

Maras Haber Merkezi Facebook SayfasıMaras Haber Merkezi Twitter Sayfası
Kullanıcı Adı: Şifre:
MARAS HABER MERKEZİ


Ana Sayfa / FİRMA HABER / Baglar’s Mobilya 10.900 TL ye Evinizi Yeniliyor

Baglar’s Mobilya 10.900 TL ye Evinizi Yeniliyor Baglar’s Mobilya 10.900 TL ye Evinizi Yeniliyor

Tasarımlarında fonksiyonellik estetik ve özgünlüğü birleştiren baqlar’s ; modern mobilya tasarımları ile 10.900 TL ye yatak odası, yemek odası,oturma grubları ile evinizi yeniliyor.

2011-10-19, 09:54:50 0 yorumTasarımlarında fonksiyonellik estetik ve özgünlüğü birleştiren baqlar’s salon, yemek odası, yatak odası, oturma takımları ve şık aksesuarlarıyla dikkat çeken yeni koleksiyonu ile adeta modern tarzı yeniden yorumluyor. Yuvarlak sehpalar, yere kadar uzanan kolçaklarıyla sıra dışı koltuklar, koleksiyonun parçalarından sadece birkaçı. Yenilikçi çizgisi ile dikkat çeken baqlar’s evinizde ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyi butik tasarım anlayışı ile sunuyor. Her eve farklı tasarım seçenekleri sunan marka kişiye özel tasarımlar da hazırlarken satış sonrası hizmetiyle de mobilyalarınızı uzun yıllar ilk günkü şıklığı ile kullanmanızı sağlıyor.
Baqlar’s Kahramanmaraş bayi Gamze Dertli, şirketin çalışma ve hizmetlerini anlattı;
Bağlar Mobilya (baqlar’s) 25 yıllık geçmişi olan bir firma aslında ,bayilik ağını 2004’te oluşturmaya başladı. Şu an merkez Mersin Eğriçam ve Mezitli mağazalarımız olmak üzere, Kahramanmaraş, Adana, Gaziantep, Hatay, Malatya, Adıyaman, Aksaray, Şanlıurfa , İstanbul modoko ve Diyarbakır’da bayilerimiz var. Dinamik bir ekibimiz var. Bayilerimiz genç okullu. Çok yenilikçi, müşteri memnuniyeti odaklı çalışan kaliteden ödün vermeyen bir firmayız. Fabrika ile birebir diyalog halinde olduğumuz için müşterimizle birlikte yapılan farklı çalışmaları hayata geçirmemiz daha kolay oluyor. Asıl mesleğim olan iç mimarlıktan da yararlanıyorum böylece. Müşteri kitlemiz kendiliğinden oluştu. Seçici bir kitle hitap ettiğimiz. Özellikle yeni evlenen araştırmacı genç bir topluluk var bizi sürekli takip eden. Birlikte çok güzel seçimler yapıyoruz. A dan Z ye ürünleri modern bir uyum içinde oluyor böylece. Tarzımız alışılmışın dışında,modern hatta minimalist. Tarzın özelliği az ve öz. Az ve özün ne kadar doğru bir yaklaşım olduğunu söylemeye gerek yok. Fazla aksesuar ve inanın insanın üstüne üstüne gelen eşyalar ne kadar iç sıkıcı ise, ferah ve boşluklar bırakılmış bir ev de o kadar rahatlatıcı oluyor. Doğru yerleşimden yararlanan ve gereksiz aksesuarlardan kurtulabilenler,sadeliğin gücünü sonuna kadar kullanıyor.Sizin de düşünceniz bu ise yeni 2011 koleksiyonumuzu görün derim.Ferah evler yaratmanız dileğiyle…

ADRES: Ş.ABDULLAH ÇVŞ MAH. A.TÜRKEŞ BULV. PENTA BLOKLARI 3.BLOK NO:63 K.MARAŞ

Tel: 0344 215 99 19

http://www.baglars.com

Paylas

YORUMLAR // Henüz yorum yok, ilk yorumu siz yapın.
 


Adı Soyadı (*)


Başlık (*)


Yorum içeriği (*)


4 + 3 = (İki sayının toplamını aşağıdaki kutuya giriniz.) (*)

K.MARASCopyright © 2010 MARAS HABER MERKEZİ Tüm hakları saklıdır.
Sitemiz IHA-HABER7-SHIFTDELETE.NET-HABERVAKTIM.COM abonesidir.