Suyu Bulan Adam Şevket Kozalak, Suyu Nasıl Bulduğunu Anlattı 

Maras Haber Merkezi Facebook SayfasıMaras Haber Merkezi Twitter Sayfası
Kullanıcı Adı: Şifre:
MARAS HABER MERKEZİ


Ana Sayfa / GÜNCEL / Suyu Bulan Adam Şevket Kozalak, Suyu Nasıl Bulduğunu Anlattı

Suyu Bulan Adam Şevket Kozalak, Suyu Nasıl Bulduğunu Anlattı Suyu Bulan Adam Şevket Kozalak, Suyu Nasıl Bulduğunu Anlattı

Bu hafta Kahramanmaraş Gönül radyoda Sivil Gündem Programının konuğu, “Suyu Bulan Adam” lakabı ile tanınan, Şevket Kozalak oldu.

2013-04-05, 13:31:34 1 yorumElindeki farklı tel parçası meteryalleri bir araya getiren Şevket Kozalak, toprağın metrelerce altındaki suyu buluyor. Ve keşfetmiş olduğu yöntemle %70- %80  başarı sağlıyor.

Sivil Gündem Programında Mesut Bilal BUĞDAY’ın sorularını cevaplayan Kozalak,Türkiye’nin birçok yerinden telefonlar geldiğini, ve birçok yerde su çıkardığını belirtiyor. Hatta Kuzey Iraktan bir mühendisin aradığını, suyu bulma yöntemini kendine de öğretmesini istediğini belirtti.
 Su ararken kullandığı yöntemin kendine münhasır bir yöntem olduğunu, kendi üzerindeki enerji ile, kendi hazırladığı kabloların birleşmesinden ortaya çıkan bir enerji yöntemi olduğunu belirtti.
Suyu Bulan Adam lakaplı Şevket KOZALAK konuyla alakalı şunları söyledi:
“Özellikle bir çok kardeşimiz son çare olarak bana ulaşıyorlar. Arazilerinde, bahçelerinde defalarca sondaj çalışması yaptırmış bulamamış, yada tam kaynağı tespit edememişler, suyu az, yada belli bir zaman sonra suyu çekilir halde.
 Ben bir çok yerde, su çıkmaz denilen yerlerden su çıkardım. Ve rezervi de oldukça yoğun sular çıkardım.
 Özellikle su sıkıntısı çeken bölgeler, ziraat ile uğraşan çiftçiler, bağını bahçesini canlandırmak suya kavuşturmak isteyenler, Özellikle defalarca sondaj vurdurdum su çıkmadı diyenler bana ulaşabilirler.
Birçok şehirde, kişilerin umutsuzluğa kapıldığı durumda bizi çağırdılar ve bizde suyunu çıkardık. Hatta 60 defa sondaj vurdurup su çıkaramamış bir kardeşimizin de suyunu çıkardım.
Biz hiçbir zaman yapmış olduğumuz yöntemin yüzde yüz sonuç verdiğini  söylemiyoruz. Ancak büyük oranda suyu buluyoruz. Çıkarttığımız sular, çıkartacağımız suların teminatıdır.”

 “Suyu Bulan Adam” lakaplı Şevket Kozalak’ın suyu çıkarma yöntemini görmek isteyenler, İnternet arama motoruna “Suyu bulan adam” yazmaları yeterlidir. Aynı zamanda Her Salı akşamı, suyu bulduğu yerlerdeki çekimleri de, Aksu Tv ekranlarından izleyebilirler.

Paylas

YORUMLAR // 1 Adet yorum yapıldı.
Su lazım
2015-10-16, 17:34:15
Turan aktan diyor ki; Videonu izledim lütfen bana ulaş tel 05326539642

 


Adı Soyadı (*)


Başlık (*)


Yorum içeriği (*)


4 + 2 = (İki sayının toplamını aşağıdaki kutuya giriniz.) (*)

K.MARASCopyright © 2010 MARAS HABER MERKEZİ Tüm hakları saklıdır.
Sitemiz IHA-HABER7-SHIFTDELETE.NET-HABERVAKTIM.COM abonesidir.