Genç Yüzbaşı İnşaat , “Topkapı Sarayı Konutları Tanıtım Toplantısı” düzenledi. 

Maras Haber Merkezi Facebook SayfasıMaras Haber Merkezi Twitter Sayfası
Kullanıcı Adı: Şifre:
MARAS HABER MERKEZİ


Ana Sayfa / EKONOMİ / Genç Yüzbaşı İnşaat , “Topkapı Sarayı Konutları Tanıtım Toplantısı” düzenledi.

Genç Yüzbaşı İnşaat , “Topkapı Sarayı Konutları Tanıtım Toplantısı” düzenledi. Genç Yüzbaşı İnşaat , “Topkapı Sarayı Konutları Tanıtım Toplantısı” düzenledi.

Genç Yüzbaşı İnşaat , “Topkapı Sarayı Konutları Tanıtım Toplantısı” düzenledi.

2013-11-30, 19:50:31 0 yorum


 
     
    Kahramanmaraş’ın tanınmış inşaat firmalarından Yüzbaşı İnşaatın, Topkapı Sarayı Konutları tanıtım toplantısına ilgi yoğun oldu.
 

   Cumartesi günü saat 12:00'de başlayan toplantıya çok sayıda davetli katıldı.Misafirlere geleneksel mutfağımızdan kebap,kavurma,bazlama ve aşure ikramı yapıldı.Ayrıca tanıtım toplantısında sahne alan bando,  mehter ziyafeti ve ezgilerle misafirleri çoşturdu.
  
    Davette , Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Poyraz da bir konuşma yaptı. Kahramanmaraş'ımızda böyle bir projenin yapılıyor olmasından dolayı çok büyük mutluluk duyduğunu sevinçle açıkladı.

  Genç Yüzbaşı İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Yüzbaşı haber merkezimize yaptığı açıklamada şunları söyledi:

"Temeli insana ve doğaya saygı olan projelerimizde, bireyin doğallığıyla bağını koparmadan, modernlikten,mimariden ve teknolojiden üst düzeyde faydalanıyoruz. Estetik ve işlevsel bağlamda birebir örtüşen güvenli yapılar hazırlıyoruz.
   Biz Genç Yüzbaşı İnşaat olarak hem bugün, hem de gelecek için özel tasarlanmış,felsefeli projelerle büyükşehrimizin çehresini değiştirmeyi de amaçlamış bulunmaktayız. İnşasına başladığımız Topkapı Sarayı Konutları'nı da  bu standartları koruyarak inşa ediyoruz. Bugün de tarih temalı projemiz olan Topkapı Sarayı Konutlarını sizlerle buluşturmaktan büyük mutluluk duymaktayız.
  Birlikte çalıştığımız kurum ve bireyler için, standartlara uygun, tam anlamıyla güvenilir ve depreme dayanıklı yapılar hazırlıyoruz. Biz Topkapı sarayı ve diğer inşa ettiğimiz konutları, kendimiz oturacakmış gibi inşa ediyoruz. Ve yeni konutlarımızın halkımız için hayırlı olmasını diliyoruz."

 İnşaat mühendisi şantiyeler şefi Ayşe Okumuş da  yaptığı açıklamada şunları söyledi: 
  Genç  Yüzbaşı İnşaatın güçlü mühendis kadrosundan :  inşaat mühendisi, şantiyeler şefi Ayşe Okumuş da  yaptığı açıklamada :

    Güzelim Büyükşehir Kahramanmaraş'ımıza yüksek kaliteli yaşam alanları , nitelikli projeler üretmekten gurur duyuyoruz. Çevreye karşı duyarlıyız. Doğal kaynaklara zarar vermeden doğanın bir parçası olarak projelerimizle huzurlarınızdayız.
Topkapı Sarayı Konutları projemizde de Tarih teması işleyerek güzelim büyükşehir Kahramanmaraş'a bir eser daha katmış bulunmaktayız.Temalı projelerle Akdeniz'in yükselen yıldızları olmayı ve siz kıymetli müşterilerimizin, yatırımcılarımızın hayallerini, biz yıldızlarımızla taçlandırmayı ve bunu bir gelenek haline getirmeyi arzulamaktayız.

Kıymetli Büyükşehir Belediye Başkanımız Mustafa Poyraz'a , bizleri yalnız bırakmayan bütün misafirlerimize ve  emeği geçen herkese çok   teşekkür ederiz.


      
Paylas

YORUMLAR // Henüz yorum yok, ilk yorumu siz yapın.
 


Adı Soyadı (*)


Başlık (*)


Yorum içeriği (*)


4 + 1 = (İki sayının toplamını aşağıdaki kutuya giriniz.) (*)


google fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckK.MARASCopyright © 2010 MARAS HABER MERKEZİ Tüm hakları saklıdır.
Sitemiz IHA-HABER7-SHIFTDELETE.NET-HABERVAKTIM.COM abonesidir.