Kahramanmaraş’ın ilk e-Ticaret Sitesi 4. Yılını Kutluyor 

Maras Haber Merkezi Facebook SayfasıMaras Haber Merkezi Twitter Sayfası
Kullanıcı Adı: Şifre:
MARAS HABER MERKEZİ


Ana Sayfa / EKONOMİ / Kahramanmaraş’ın ilk e-Ticaret Sitesi 4. Yılını Kutluyor

Kahramanmaraş’ın ilk e-Ticaret Sitesi 4. Yılını Kutluyor Kahramanmaraş’ın ilk e-Ticaret Sitesi 4. Yılını Kutluyor

Kahramanmaraş’ın ilk e-Ticaret Sitesi 4. Yılını Kutluyor

2014-01-25, 11:59:21 0 yorum


 
Kahramanmaraş’ta ilk e-Ticaret girişimi olarak faaliyet gösteren www.maraspazar.com 4. Yılını kutluyor. Kahramanmaraş’ın ilk e-ticaret sitesi olma ayrıcalığıyla yola çıkan Maraş Pazar Kahramanmaraş’ın yöresel ürünlerini ve el sanatlarını tüm Türkiye’ye satıyor.
 
        www.maraspazar.com ’un genel koordinatörü Mustafa Bahçeci yaptığı açıklamada şunları söylüyor;
 
       “Maraş Pazar olarak bu sene 4. Yılımızı kutluyoruz. Geçtiğimiz dört yıl içerisinde Kahramanmaraş’ın yöresel ürünleri ve el sanatlarının tanıtımı adına çok büyük yol kat ettik. www.maraspazar.com olarak sürekli yeni bir markayı bünyemize katarak emin adımlarla büyümeye devam etmekteyiz. Müşterilerimize bol çeşit kaliteli ürün hizmetini en iyi şekilde vermek için Maraş pazar ailesi olarak tüm gayretimizle çalışmaya devam etmekteyiz.
 
        Geride bıraktığımız dört yıl içerisinde www.maraspazar.com ‘un gelişimine katkı sağlayan başta iş arkadaşlarım olmak üzere, iş ortaklarımıza ve tüm hemşerilerimize teşekkür ediyorum.”      
 
         E-Ticaret sitelerinin faaliyete başladığı günden bu yana sürekli yaptığı kampanyalarla sıkça ilgi odağı olan www.maraspazar.com 4’üncü yaşını kutlarken ziyaretçilerini sürpriz kampanyalarda bulunacak. 
Paylas

YORUMLAR // Henüz yorum yok, ilk yorumu siz yapın.
 


Adı Soyadı (*)


Başlık (*)


Yorum içeriği (*)


8 + 8 = (İki sayının toplamını aşağıdaki kutuya giriniz.) (*)


google fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckK.MARASCopyright © 2010 MARAS HABER MERKEZİ Tüm hakları saklıdır.
Sitemiz IHA-HABER7-SHIFTDELETE.NET-HABERVAKTIM.COM abonesidir.