Bir Proje Daha Doğaka Tarafından Kabül Edildi 

Maras Haber Merkezi Facebook SayfasıMaras Haber Merkezi Twitter Sayfası
Kullanıcı Adı: Şifre:
MARAS HABER MERKEZİ


Ana Sayfa / EKONOMİ / Bir Proje Daha Doğaka Tarafından Kabül Edildi

Bir Proje Daha Doğaka Tarafından Kabül Edildi Bir Proje Daha Doğaka Tarafından Kabül Edildi

Doğaka Desteği İle Düzenlenecek Olan Arc Gis Projesi Sözleşmesi İmzalandı

2014-02-05, 10:48:00 0 yorumİl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü,  DOĞAKA ile ARCGİS eğitimi projesi protokolü imzalandı.

Bu proje ile teknik elemanların haritalama ve pafta konularında CPS veri aktarımı ve bunların harita üzerine aktarılması konuları üzerinde eğitim verilerek teknik altyapımızın güçlenmesi hedeflenmektedir.

Konu hakkında açıklama yapan İl Müdürü İhsan EMİRALİOĞLU eğitimi yapılacak proje ile tarımdaki teknolojik verilerin kullanımının kolaylaştırılması amaçlanmaktadır, diyerek hayırlı olması temennisinde bulundu.

ArcGIS Nedir?

 ArcGIS, haritalama, coğrafi analizler, veri editleme, veri yönetimi ve görüntüleme işlemlerini gerçekleştirebileceğiniz entegre bir coğrafi bilgi sistemi yazılımıdır.

Paylas

YORUMLAR // Henüz yorum yok, ilk yorumu siz yapın.
 


Adı Soyadı (*)


Başlık (*)


Yorum içeriği (*)


5 + 1 = (İki sayının toplamını aşağıdaki kutuya giriniz.) (*)


google fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckK.MARASCopyright © 2010 MARAS HABER MERKEZİ Tüm hakları saklıdır.
Sitemiz IHA-HABER7-SHIFTDELETE.NET-HABERVAKTIM.COM abonesidir.