Şikayetlerinizi Sitemizden Duyuruyoruz 

Maras Haber Merkezi Facebook SayfasıMaras Haber Merkezi Twitter Sayfası
Kullanıcı Adı: Şifre:
MARAS HABER MERKEZİ


Ana Sayfa / ŞİKAYETİM VAR / Şikayetlerinizi Sitemizden Duyuruyoruz

Şikayetlerinizi Sitemizden Duyuruyoruz Şikayetlerinizi Sitemizden Duyuruyoruz

Gerek tüketicilerin firmalarla yaşadıkları sıkıntıları, gerek semtinizdeki yapılması gerekli işleri, gerek kişisel gerek toplumsal uyarı nezdinde sorunları, başkaları ile paylaşmak, anlatıp rahatlamaları, şikayetlerini duyurabilmeleri için bu bölümü oluşturduk. Üçüncü şahısların da görüş ve önerileriyle çözüm yolları üzerinde farklı alternatifler geliştiren bireylerin sonunda kendileri için en uygun çözüm yolunu bulabileceklerini umut ediyoruz.

2011-01-15, 18:49:40 40 yorumNOT : Firmaların size dönüş yapmasını istiyorsanız yorum yazdığınız bölüme telefon veya e mail adresinizi bırakmanızı tavsiye ederiz.

ÜYELİK
Sitemize üye olmadan şikayetinizi, aşağıdaki YORUM EKLE menüsünü doldurarak ekleyebilir, sitede yayınlanmış olan tüm şikayetleri okuyup fikir sahibi olabilirsiniz.

Yazdığınız asılsız şikayetlerden dolayı hakkınızda dava açılırsa, sitemiz IP adresinizi gerekli makamlara verebilecektir.

MESAJLARIN SORUMLULUĞU
Sitemizde kullanıcıların yazdıkları mesajların içerikleriyle ilgili sorumlulukları tamamen yazan kişilere aittir. Yazılan mesajın içeriğinden hiçbir şekilde site yönetimi sorumlu tutulamaz. Site yönetimi yollanan her mesajı denetleme, küfür ve hakaret içeren sözcüklerden arındırıp yayınlama hakkına sahiptir.

SÖZ HAKKI
Hakkında şikayet yapılan firmaların cevap hakkı saklıdır. Firma cevabından sonra geriye dönüş yapmazsanız şikayetiniz yayından kaldırılacaktır.

SÜREKLİLİK
Gelen her şikayetin takibi yapılmakta, çözüme ulaşmış olan sorunların duyuruları ivedilikle yayınlanmaktadır.

 

MARAŞ HABER MERKEZİ

Paylas

YORUMLAR // 40 Adet yorum yapıldı.
sn başkana
2015-02-21, 00:55:09
a akdaş diyor ki; pirireis mah zirve tekstil civarı ve arka mah yolu yolumuz çok kötü delik deşik çamur köy yolları burdan daha iyi gelip görmenizi yerinde incelemenizi istirham ederim kim derki merkez mah diye ilgilenirseniz teşekür ederim biz başkanı oy zamanı degil her zaman görmek isteriz vesselam

Toz deryası
2013-07-24, 20:50:22
İsmet Gözükara diyor ki;

K.Maraş Belediyesinin sayın yetkilileri Kavlaklı mahallesinde bulunan Yanıkdere caddesini iki günde köstebek yuvasına çevirdiniz.Ama üç aydan bu yana uğrayan yok.Ya yeter artık tozdan bıktık.En azından bayrama kadar olsun bitirin şu yolu.Basının karşısına çıkıp asfalt sezonu başladı ,şuraya şu kadar asfalt yaptık diye ahkam keseceğinize gelin birde burayı görün.


Demir
2013-02-10, 15:26:46
Ahmet diyor ki;

Karacasudaki Devlet hastanemizdeki rezilliklere ne zaman çözüm bulunacak. Hastanenin karşısında ne eczane ne optik ne taksi durağı hiç bir şey yok. Karacasu halkıyla imar sorunu yaşayan belediye ne zaman çözecek bu sorunları. Gelen devlet büyükleri sormuyormu bunun hesabını. Koskoca hastane yapıyorsunuz sonra naparsanız yapın diyorsunuz. Nerdeyse 1 yıl olucak bir arpa yol gidiliyor. Bu işin sorumlularını göreve çağırıyoruz


sn başkana tşk
2012-11-28, 14:50:06
enes diyor ki; ilanımı yazdıktan 1 hafta sonra yolumuz asfalt olmasada güzel bir emek harcanarak çamur ve çakıldan kurtulduk. dileriz en kısa zamanda asfalt olur. bu olaya vesile olan maraş haber merkezi ni ve bu yolu yaptıran başkan poyraza tşk kürlerimi iletiri.

2012-11-27, 15:49:12
Ahmet diyor ki;

Merhaba Kolay gelsin böyle bir uygulamayı düşünüp paylaşıma açanlara teşekkür ediyorum. Benim sorunum 3 yıla yakın bir Fotoğrafçıda sigortasız 12 saat çalışıyorum.Evliyim.... ve bu yıllardan beri böyle gidiyor bizimde sesimiz çıkmıyor diye böylede olmaz ki. Bu gibi iş yerlerine hiç denetleme olmuyor nedense. Geçenlerde bir sigara denetçisi(!) geldi,sigara içildiğini bildiği halde "sahibi tanıdık diye ceza yazmıyorum" dedi...yetkili kişilere duyurulur...


 


Adı Soyadı (*)


Başlık (*)


Yorum içeriği (*)


9 + 3 = (İki sayının toplamını aşağıdaki kutuya giriniz.) (*)


google fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckK.MARASCopyright © 2010 MARAS HABER MERKEZİ Tüm hakları saklıdır.
Sitemiz IHA-HABER7-SHIFTDELETE.NET-HABERVAKTIM.COM abonesidir.