Şikayetlerinizi Sitemizden Duyuruyoruz 

Maras Haber Merkezi Facebook SayfasıMaras Haber Merkezi Twitter Sayfası
Kullanıcı Adı: Şifre:
MARAS HABER MERKEZİ


Ana Sayfa / ŞİKAYETİM VAR / Şikayetlerinizi Sitemizden Duyuruyoruz

Şikayetlerinizi Sitemizden Duyuruyoruz Şikayetlerinizi Sitemizden Duyuruyoruz

Gerek tüketicilerin firmalarla yaşadıkları sıkıntıları, gerek semtinizdeki yapılması gerekli işleri, gerek kişisel gerek toplumsal uyarı nezdinde sorunları, başkaları ile paylaşmak, anlatıp rahatlamaları, şikayetlerini duyurabilmeleri için bu bölümü oluşturduk. Üçüncü şahısların da görüş ve önerileriyle çözüm yolları üzerinde farklı alternatifler geliştiren bireylerin sonunda kendileri için en uygun çözüm yolunu bulabileceklerini umut ediyoruz.

2011-01-15, 18:49:40 40 yorumNOT : Firmaların size dönüş yapmasını istiyorsanız yorum yazdığınız bölüme telefon veya e mail adresinizi bırakmanızı tavsiye ederiz.

ÜYELİK
Sitemize üye olmadan şikayetinizi, aşağıdaki YORUM EKLE menüsünü doldurarak ekleyebilir, sitede yayınlanmış olan tüm şikayetleri okuyup fikir sahibi olabilirsiniz.

Yazdığınız asılsız şikayetlerden dolayı hakkınızda dava açılırsa, sitemiz IP adresinizi gerekli makamlara verebilecektir.

MESAJLARIN SORUMLULUĞU
Sitemizde kullanıcıların yazdıkları mesajların içerikleriyle ilgili sorumlulukları tamamen yazan kişilere aittir. Yazılan mesajın içeriğinden hiçbir şekilde site yönetimi sorumlu tutulamaz. Site yönetimi yollanan her mesajı denetleme, küfür ve hakaret içeren sözcüklerden arındırıp yayınlama hakkına sahiptir.

SÖZ HAKKI
Hakkında şikayet yapılan firmaların cevap hakkı saklıdır. Firma cevabından sonra geriye dönüş yapmazsanız şikayetiniz yayından kaldırılacaktır.

SÜREKLİLİK
Gelen her şikayetin takibi yapılmakta, çözüme ulaşmış olan sorunların duyuruları ivedilikle yayınlanmaktadır.

 

MARAŞ HABER MERKEZİ

Paylas

YORUMLAR // 40 Adet yorum yapıldı.
tükediciler birliğine
2012-11-17, 22:44:07
selahattin reyhan diyor ki;

saygıdeğer halkın hakkını koruyan deyerli üyeler konu doğal gazada alınan depozitoya anlam veremiyorum nedeni benim param orada duruyor vede hiç getirisi yok kendi evimi satana kadar yada ölene kadar param orada aklıselim biri desin ki bana faturan geciktimi ona kesiliyor yada evden kaçarsın diyeömi yoksa ayağına hizmet getirme parasımı nedir bu kafamdan bir türlü atamıyorum paranın azlığ yada çoklugu deyi sadece neden yanlışım olabilir şimdiden özür dilerim hatam varsa birde şuvar kedi adıma deyılde k maraşn toplamını düşünüyorum neden neden tütfen saygılarımla


AKİF İNAN MAH.ASFALTLANMALI
2012-10-18, 08:59:28
Enes diyor ki; akif inan mah. şehrin merkezi demek ama yolları hala çakıl döşeli alparslan türkeş caddesinden geçen y.bölgeyi lüks elit şehir sanıyor. ama yanılıyorlar. sn başkanın birde arka sokaklara girmesini tavsiye ediyorum. akif inan mah. 13. sokağı mümkünse bir görünüz.yazık sn başkan yazık. namıkkemalın en ucra köşelerine varını asfalt. koskoca akif inan mah. ki maraşın merkezi hala çakıl taşları üzerinde kaya kaya yürüyoruz.

anlayamadığımçarpıklık
2012-10-14, 21:41:04
adem başkurt diyor ki;

benin anlayamadığım olay 1 3 8.sınıflarda çocuğum okuyor sergen tepe okulunda hocalar diyorki devletin verdiği kitaplar yetersiz çocuğunuza test kitabı veya soru bankası kitapları satıyoruz alacaksınız tamam alalım da 3 le 8.sınıfı anladık diyelim 1.sınıftaki çocukokuma yazma bilmiyorkibuneyin test kitabı acaba bu hocalar kitapcılarla ortak mı çalışıyor diye düşünüyor insan benim ricam m e müdürümüzün bu konunun araştırmasını rica ediyorum


eczaneler
2012-05-31, 18:53:43
iakhan diyor ki;

şehrimizedki aile sağlığı merkezlerinin etrafındaki eczaneler hakkında uyarıdır. Ilaç alan hastaların bir çoğu a şekilde dolandırıliyor. Ilaç almak için hasta vatandaşım eczaneye giriyor reçeteyi veriyor reçetede 3 adet ilaç vardır ve ilaçların muayene ile birlikte fiyatı 13tlyi kesinlikle asmamaktadir.eczacı kardeş vatandaşa yardımcı olacak ya sistem çalışmıyor bu devlet eczacılığı bitirdi gibi türlü türlü sözlerle vatandaşı oyalayıp ilacın fiyatını 17 tl olduğunu söylüyor.tabi vatandaş da hasta ya ihtiyacı var mecbur almak zorunda kalıyor.bizzat yaşadım her zaman aldığım ve aile hekimi muayenesi ile birlikte 4 tl tutması gereken ilaç bi eczanede zam geldi diyor diğer eczane böyleydi diyor ilacın fiyatını araştırıyorum farklı çıkıyor Allah onları kahretsin...


armadaş
2012-05-22, 11:02:55
hafini8@gmail.com diyor ki;

armadaş adındaki dogalgaz dagıtım şirketi yetkilileri 4 ayda şehrin ortasına gaz getiremeyen şirkette hangi yüzle oturup armadaş yetkilisiyiz diyorsunuz merak ediyorum.suha erler lisesi civarı.


 


Adı Soyadı (*)


Başlık (*)


Yorum içeriği (*)


2 + 9 = (İki sayının toplamını aşağıdaki kutuya giriniz.) (*)


google fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckK.MARASCopyright © 2010 MARAS HABER MERKEZİ Tüm hakları saklıdır.
Sitemiz IHA-HABER7-SHIFTDELETE.NET-HABERVAKTIM.COM abonesidir.