Şikayetlerinizi Sitemizden Duyuruyoruz 

Maras Haber Merkezi Facebook SayfasıMaras Haber Merkezi Twitter Sayfası
Kullanıcı Adı: Şifre:
MARAS HABER MERKEZİ


Ana Sayfa / ŞİKAYETİM VAR / Şikayetlerinizi Sitemizden Duyuruyoruz

Şikayetlerinizi Sitemizden Duyuruyoruz Şikayetlerinizi Sitemizden Duyuruyoruz

Gerek tüketicilerin firmalarla yaşadıkları sıkıntıları, gerek semtinizdeki yapılması gerekli işleri, gerek kişisel gerek toplumsal uyarı nezdinde sorunları, başkaları ile paylaşmak, anlatıp rahatlamaları, şikayetlerini duyurabilmeleri için bu bölümü oluşturduk. Üçüncü şahısların da görüş ve önerileriyle çözüm yolları üzerinde farklı alternatifler geliştiren bireylerin sonunda kendileri için en uygun çözüm yolunu bulabileceklerini umut ediyoruz.

2011-01-15, 18:49:40 40 yorumNOT : Firmaların size dönüş yapmasını istiyorsanız yorum yazdığınız bölüme telefon veya e mail adresinizi bırakmanızı tavsiye ederiz.

ÜYELİK
Sitemize üye olmadan şikayetinizi, aşağıdaki YORUM EKLE menüsünü doldurarak ekleyebilir, sitede yayınlanmış olan tüm şikayetleri okuyup fikir sahibi olabilirsiniz.

Yazdığınız asılsız şikayetlerden dolayı hakkınızda dava açılırsa, sitemiz IP adresinizi gerekli makamlara verebilecektir.

MESAJLARIN SORUMLULUĞU
Sitemizde kullanıcıların yazdıkları mesajların içerikleriyle ilgili sorumlulukları tamamen yazan kişilere aittir. Yazılan mesajın içeriğinden hiçbir şekilde site yönetimi sorumlu tutulamaz. Site yönetimi yollanan her mesajı denetleme, küfür ve hakaret içeren sözcüklerden arındırıp yayınlama hakkına sahiptir.

SÖZ HAKKI
Hakkında şikayet yapılan firmaların cevap hakkı saklıdır. Firma cevabından sonra geriye dönüş yapmazsanız şikayetiniz yayından kaldırılacaktır.

SÜREKLİLİK
Gelen her şikayetin takibi yapılmakta, çözüme ulaşmış olan sorunların duyuruları ivedilikle yayınlanmaktadır.

 

MARAŞ HABER MERKEZİ

Paylas

YORUMLAR // 40 Adet yorum yapıldı.
M.POYRAZA TEŞEKKÜR
2012-02-02, 15:53:33
HASANDEMİR diyor ki;

Kıymetli reis hazretlerinin yaptığı her hizmette hikmet ve fazilet ararım.mesela bilrimki şehir içi yollarda oluşan devasa çukurları kapatmayarak sanayi esnafının iç ve dış sorununu çözmüş olduğunu anlarım ve kendilerine hayır duası ederim.Bizzat be sevgili sanayi esnafına bu çukurlar ve mühendislik harikası o güzelim hız kesma tümsekleri vasıtasıyla hatırı sayılır.meblağlar ödeyerek seve seve katkıda bulundum.ve birkez daha reis beyefendiye hayır dualarımı eksik etmedeim.ne yani kaliteli asfalt yollar yapıpda tamirci vesair esnafın bedduasınımı alsaydı değilmi ama özellikle reis hazretlerinin tüm yaz çivi bile çalışmadığı sanayi kavşağının bu karda kışda kazınıp yeri bir döner kavşak yapılmasının hikameti bir kısım muhalifleri göre sayın başbakanın 12 şubatta şehrimizi onurlandırmalarını olurmu efendim.buradaki hikmeti göremeyen kara cahiller hangi hizmetinin değerini bilir.oysa reis hazretlerin biz kullarına şehir içinde off road heyecanı yaşatmak istemesinden başka ne hikmet olabilir.gerisi kötü niyetlilerin uydurmasıdır.neymiş efendim arabaları tavana kadar çamur oluyormuş hatta çukurların birinde bir köstebek ezdiğini iddia eden bir sürücü de çıktı.ama ben onun kesin sarhoş olduğuna inanıyorum.ha birde şehrimizin diğer mühendislik harikası ilk ve tek alt geçit yolumuz efendim o kadar şehir o kadar şehir o kadar alt geçit yol gören bendeniz kimsenin akıl dahi ede mediği virajlı alt gecide her geçisinde biraz daha meftun olup reis hazretlerine bir kez daha hayır dualarımı gönderiyorum.iyiki varsın!Nacizane bendeniz artık reis beyimizin bu kıymetli hizmetlerinin şehrimizde sınırlı kalmamasını haliyle önce milletvekili sonraa bakan yapılarak tüm ülkemizin aynı hizmeti almasını canı gönülden arzuluyorum.son sözümde diğer şehir ve ilçelere efendim nacizne tavsiyem tüm belediye başkanlarını eczacılardan seçin hizmeti görün.


elektirik hattı
2012-01-11, 04:32:29
h k k diyor ki;

Kılavuzludaki yüksek gerilim hattı nezaman kalkaçak açaba bu güzelim halkımız halen o gerilim hattının altın da piknik yaptıran belediyemize yazıklar olsun ama bu halka bunu reva gören belediye başkanına hala oyverenlere yazıklar olsun.


ÖZÜRLÜ GEÇİDİ
2011-12-20, 11:53:35
AHMET AKGEMCİ diyor ki;

K.MARAŞ BELEDİYESİ\'NİN YAPIKREDİ BANKASI VE ARASA CAMİ ARSINDA BULUNAN ÖZÜRLÜ GEÇİDİNİN DEMİRLERLE KAPALI OLMASI


atm
2011-12-15, 11:29:04
mevlüt tatlıpayam diyor ki;

Namık Kemal mahallesiyle bağlarbaşı mahallesini birbirine bağlayan Yavuz Selim mahallesi Kahramanmaraşımızın doğusunun en işlek yeridir. Çarşıdan daha canlıdır fakat o caddede vatandaşın nakit para çekeceği herhangi bir atm yoktur yetkililere duyurulur... en kısa zamanda yapılması dileğiyle


Boğaziçi Konutları
2011-09-26, 16:39:18
Mustafa AĞCA diyor ki;

Yaklaşık 2 yıldır boğaziçinde oturuyorum. 2 yıldır yolumuz çakıl ve hala bekliyoruz. Belediyemiz bir an önce asfalt yaparda bizde bu çileden kurtuluruz.


 


Adı Soyadı (*)


Başlık (*)


Yorum içeriği (*)


6 + 6 = (İki sayının toplamını aşağıdaki kutuya giriniz.) (*)


google fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckK.MARASCopyright © 2010 MARAS HABER MERKEZİ Tüm hakları saklıdır.
Sitemiz IHA-HABER7-SHIFTDELETE.NET-HABERVAKTIM.COM abonesidir.