Şikayetlerinizi Sitemizden Duyuruyoruz 

Maras Haber Merkezi Facebook SayfasıMaras Haber Merkezi Twitter Sayfası
Kullanıcı Adı: Şifre:
MARAS HABER MERKEZİ


Ana Sayfa / ŞİKAYETİM VAR / Şikayetlerinizi Sitemizden Duyuruyoruz

Şikayetlerinizi Sitemizden Duyuruyoruz Şikayetlerinizi Sitemizden Duyuruyoruz

Gerek tüketicilerin firmalarla yaşadıkları sıkıntıları, gerek semtinizdeki yapılması gerekli işleri, gerek kişisel gerek toplumsal uyarı nezdinde sorunları, başkaları ile paylaşmak, anlatıp rahatlamaları, şikayetlerini duyurabilmeleri için bu bölümü oluşturduk. Üçüncü şahısların da görüş ve önerileriyle çözüm yolları üzerinde farklı alternatifler geliştiren bireylerin sonunda kendileri için en uygun çözüm yolunu bulabileceklerini umut ediyoruz.

2011-01-15, 18:49:40 40 yorumNOT : Firmaların size dönüş yapmasını istiyorsanız yorum yazdığınız bölüme telefon veya e mail adresinizi bırakmanızı tavsiye ederiz.

ÜYELİK
Sitemize üye olmadan şikayetinizi, aşağıdaki YORUM EKLE menüsünü doldurarak ekleyebilir, sitede yayınlanmış olan tüm şikayetleri okuyup fikir sahibi olabilirsiniz.

Yazdığınız asılsız şikayetlerden dolayı hakkınızda dava açılırsa, sitemiz IP adresinizi gerekli makamlara verebilecektir.

MESAJLARIN SORUMLULUĞU
Sitemizde kullanıcıların yazdıkları mesajların içerikleriyle ilgili sorumlulukları tamamen yazan kişilere aittir. Yazılan mesajın içeriğinden hiçbir şekilde site yönetimi sorumlu tutulamaz. Site yönetimi yollanan her mesajı denetleme, küfür ve hakaret içeren sözcüklerden arındırıp yayınlama hakkına sahiptir.

SÖZ HAKKI
Hakkında şikayet yapılan firmaların cevap hakkı saklıdır. Firma cevabından sonra geriye dönüş yapmazsanız şikayetiniz yayından kaldırılacaktır.

SÜREKLİLİK
Gelen her şikayetin takibi yapılmakta, çözüme ulaşmış olan sorunların duyuruları ivedilikle yayınlanmaktadır.

 

MARAŞ HABER MERKEZİ

Paylas

YORUMLAR // 40 Adet yorum yapıldı.
Çok şey değil kaldırım istiyoruz....
2011-09-23, 20:41:38
Hikmet KUTLU diyor ki; Yavuz selim mh. 60.sk ta 2 ay önce sökülen eski kaldırımların yerine yenisi yapmayınca mahalleli zor durumda kaldı.dükkanlarının onu çakıl taşı dökülüp kaderine terkedilen mahallede yaşlılar kaldırım yerin çakıl taşlarını üzerinde düşe kalka yürümeye çalışıyor. kaldırımda yurume imkanı bulamayanlar ise yoldan suratle geçen araç yolunu kullanmak zorunda kalıyor.Bu durumun bir an önce sonuçlandırılmasını istiyoruz.

Çöp toplamada gelinen son nokta..
2011-09-06, 13:26:28
Hikmet kutlu diyor ki; Yavuz selim mah 60.sokak ta çöp toplama araçları bir ilke imza atıyor.aynı sokaktan geçen araç yolun bir tarafını alırken diğer tarafını ise bir hafta sonra alıyor .eşine az rastlanan bu olay karşısında ise mahalle sakinleri şaşkınlıklarını gizleyemiyor.Sayın yetkililer bu rezalete bir an önce son vermenizi rica ediyoruz.Çöplerimizi koyacak yer bulamıyoruz madem günlük toplanamıyor o zaman bir tane sokağın başına çöp konteynırı koyun vatandaş götürüp oraya atsın çöplerini sokağa çıkmaya hasret kaldık çöp kokusundan çöpten geçilmiyor evlerin önü

karayollarına ve belediyeye
2011-08-26, 10:45:41
adem kurt diyor ki;

sayınn yöneticiler türkoğlu k.maraş arası karayolunda yol şerit çizgileri yok olmuş durumda araçla insan kabadüzen gidiyor.yol gözükmüyor. bu çizgileri yeniden çizmek çokmu zor.


para yatırma çilesi
2011-08-17, 14:02:56
finans banka duyrulur diyor ki; kredi kartlarımızın borcunu yatırmak için sadece finansbank merkezin önünde bulununan atm den yatırmaya zorunlumuyum. sn finansbank yöneticileri k.maraşın y.bölge diye bir mahallesi daha var ve k.maraşın yarısı bu tarafta yaşıyor. çokmu zor para yatırılan bir atm de bu tarafa koymak.

toki unutuldumu
2011-08-17, 13:54:59
mehmet diyor ki; sn başkan doğum hastanesi üstündeki serintepe konutlarını unuttunuzmu. ne birmarket nebir park ne bir camii ne bir kasap ne bir fırın yok oğlu yok 250 hane yaşıyor bir belde kadar nüfusumuz var.bari bir park yapında şu köylülerin çenesinden kurtulalım bıktım yaf. bir köyü taşımışınız apartman kültürü bilmeyen insanlar sürü ile. adamlar içeriye girmiyor otopark alanı maşallah futbol sahası gibi. nerden ev aldım pişmanım.

 


Adı Soyadı (*)


Başlık (*)


Yorum içeriği (*)


1 + 9 = (İki sayının toplamını aşağıdaki kutuya giriniz.) (*)


google fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckK.MARASCopyright © 2010 MARAS HABER MERKEZİ Tüm hakları saklıdır.
Sitemiz IHA-HABER7-SHIFTDELETE.NET-HABERVAKTIM.COM abonesidir.