Şikayetlerinizi Sitemizden Duyuruyoruz 

Maras Haber Merkezi Facebook SayfasıMaras Haber Merkezi Twitter Sayfası
Kullanıcı Adı: Şifre:
MARAS HABER MERKEZİ


Ana Sayfa / ŞİKAYETİM VAR / Şikayetlerinizi Sitemizden Duyuruyoruz

Şikayetlerinizi Sitemizden Duyuruyoruz Şikayetlerinizi Sitemizden Duyuruyoruz

Gerek tüketicilerin firmalarla yaşadıkları sıkıntıları, gerek semtinizdeki yapılması gerekli işleri, gerek kişisel gerek toplumsal uyarı nezdinde sorunları, başkaları ile paylaşmak, anlatıp rahatlamaları, şikayetlerini duyurabilmeleri için bu bölümü oluşturduk. Üçüncü şahısların da görüş ve önerileriyle çözüm yolları üzerinde farklı alternatifler geliştiren bireylerin sonunda kendileri için en uygun çözüm yolunu bulabileceklerini umut ediyoruz.

2011-01-15, 18:49:40 40 yorumNOT : Firmaların size dönüş yapmasını istiyorsanız yorum yazdığınız bölüme telefon veya e mail adresinizi bırakmanızı tavsiye ederiz.

ÜYELİK
Sitemize üye olmadan şikayetinizi, aşağıdaki YORUM EKLE menüsünü doldurarak ekleyebilir, sitede yayınlanmış olan tüm şikayetleri okuyup fikir sahibi olabilirsiniz.

Yazdığınız asılsız şikayetlerden dolayı hakkınızda dava açılırsa, sitemiz IP adresinizi gerekli makamlara verebilecektir.

MESAJLARIN SORUMLULUĞU
Sitemizde kullanıcıların yazdıkları mesajların içerikleriyle ilgili sorumlulukları tamamen yazan kişilere aittir. Yazılan mesajın içeriğinden hiçbir şekilde site yönetimi sorumlu tutulamaz. Site yönetimi yollanan her mesajı denetleme, küfür ve hakaret içeren sözcüklerden arındırıp yayınlama hakkına sahiptir.

SÖZ HAKKI
Hakkında şikayet yapılan firmaların cevap hakkı saklıdır. Firma cevabından sonra geriye dönüş yapmazsanız şikayetiniz yayından kaldırılacaktır.

SÜREKLİLİK
Gelen her şikayetin takibi yapılmakta, çözüme ulaşmış olan sorunların duyuruları ivedilikle yayınlanmaktadır.

 

MARAŞ HABER MERKEZİ

Paylas

YORUMLAR // 40 Adet yorum yapıldı.
köy yolu hakkında
2011-08-16, 14:47:46
ertan kökcü diyor ki;

k.maraş merkeze bağlı köseli köyü sakinleri olarak köyümüzün yolunun yapılmamasından şikayetciyiz.merkeze 20 dakikalık uzaklıkta olan bu köyün yollarında bir bakım ve onarım yapılmamakta seçimlerden önce tüm parti milletvekili adayları geldiler gördüler söz verdiler yapılacak diye ancak seçimlerden sonra ne gelen var nede yolların yapıldığı...diğer cevre köylerde görüyoruz yollar aslfalt değil parka taşları ile döşenmiş bizim onlardan neyimiz eksik.sizlerden ricamız bu icler acısı durumuma yetkililerin el uzatması, yollar yapılmıyorsa dahi gelsinler yerinde görsünler çok değil 20 dakikalık yol sonuçta... Şimdiden tşk 05427864080


aynı gün çözüldü
2011-08-16, 12:39:41
ayşegül duman diyor ki;

tşk sn poyraz ve ekibi tşk maraş haber merkezi bu kadar hızlı çözümleneceğini düşünmemiştim bile.


belediyenin harfiyatı
2011-08-15, 11:26:04
ayşegül duman diyor ki; müdür beyden almış olduğum bilgiye göre türk telekom ilköğretim okulunun çevre duvarı k.maraş belediyesi tarafından yaptırılmış bunun için ayrıca tşk ederim ama duvarın harfiyatını okulun içine dökmüş ve kaldırılmamaktadır.okullar yarın birgün açılacak ve çocuklarımız o harfiyatta oyun oynayacak hastalık kapacak üstleri başları kirlenecek sayın poyraza ivedilikle duyrulur.

BOŞ ARSALARDAKİ KURUMUŞ OTLARIN TEHLİLESİ
2011-08-02, 10:12:47
Kara Kasımınoğlu diyor ki;

Efendim, Belediye sınırları içinde yer alan bazı boş arsalarda yabani otlar büyümekte, hatta kuruyup gazel olmaktadır. Sonra da ya binaların yakınında ya da bir zeytinliğin yanıbaşında olan bu otlar birileri tarafından yakıldığında itfaiyeler siren çalarak yangın yerine gidiyorlar. Yangının erken müdahele imkanı olursa ne ala, değilse maddi hasar meydana geliyor ve insanlarımızın korku yaşamalarına sebep olmaktadır. Bu otlar ya büyümeden yetişilemiyorsa da gazel olunca gecikmeden temizlenmiş olsa; itfaiyelerin yakıt ve işücü ve yangın dolayısı ile oluşan maddi kayıplar önlenebilir. Vatandaş olarak bizden söylemesi. Selamlar...


Sokak Asfaltlandı
2011-07-05, 14:26:22
Muttalip Pak diyor ki;

yukarıda belirttiğim bizim sokak asfaltı yapılmıştır. Teşekkür ederim.


 


Adı Soyadı (*)


Başlık (*)


Yorum içeriği (*)


5 + 2 = (İki sayının toplamını aşağıdaki kutuya giriniz.) (*)


google fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckK.MARASCopyright © 2010 MARAS HABER MERKEZİ Tüm hakları saklıdır.
Sitemiz IHA-HABER7-SHIFTDELETE.NET-HABERVAKTIM.COM abonesidir.