Şikayetlerinizi Sitemizden Duyuruyoruz 

Maras Haber Merkezi Facebook SayfasıMaras Haber Merkezi Twitter Sayfası
Kullanıcı Adı: Şifre:
MARAS HABER MERKEZİ


Ana Sayfa / ŞİKAYETİM VAR / Şikayetlerinizi Sitemizden Duyuruyoruz

Şikayetlerinizi Sitemizden Duyuruyoruz Şikayetlerinizi Sitemizden Duyuruyoruz

Gerek tüketicilerin firmalarla yaşadıkları sıkıntıları, gerek semtinizdeki yapılması gerekli işleri, gerek kişisel gerek toplumsal uyarı nezdinde sorunları, başkaları ile paylaşmak, anlatıp rahatlamaları, şikayetlerini duyurabilmeleri için bu bölümü oluşturduk. Üçüncü şahısların da görüş ve önerileriyle çözüm yolları üzerinde farklı alternatifler geliştiren bireylerin sonunda kendileri için en uygun çözüm yolunu bulabileceklerini umut ediyoruz.

2011-01-15, 18:49:40 40 yorumNOT : Firmaların size dönüş yapmasını istiyorsanız yorum yazdığınız bölüme telefon veya e mail adresinizi bırakmanızı tavsiye ederiz.

ÜYELİK
Sitemize üye olmadan şikayetinizi, aşağıdaki YORUM EKLE menüsünü doldurarak ekleyebilir, sitede yayınlanmış olan tüm şikayetleri okuyup fikir sahibi olabilirsiniz.

Yazdığınız asılsız şikayetlerden dolayı hakkınızda dava açılırsa, sitemiz IP adresinizi gerekli makamlara verebilecektir.

MESAJLARIN SORUMLULUĞU
Sitemizde kullanıcıların yazdıkları mesajların içerikleriyle ilgili sorumlulukları tamamen yazan kişilere aittir. Yazılan mesajın içeriğinden hiçbir şekilde site yönetimi sorumlu tutulamaz. Site yönetimi yollanan her mesajı denetleme, küfür ve hakaret içeren sözcüklerden arındırıp yayınlama hakkına sahiptir.

SÖZ HAKKI
Hakkında şikayet yapılan firmaların cevap hakkı saklıdır. Firma cevabından sonra geriye dönüş yapmazsanız şikayetiniz yayından kaldırılacaktır.

SÜREKLİLİK
Gelen her şikayetin takibi yapılmakta, çözüme ulaşmış olan sorunların duyuruları ivedilikle yayınlanmaktadır.

 

MARAŞ HABER MERKEZİ

Paylas

YORUMLAR // 40 Adet yorum yapıldı.
tşk başkanım
2011-06-06, 12:41:55
mustafa alıç diyor ki; sn başkanım maraş haber merkezin de şikayetimi yazdıktan 2 gün sonra yol yapıldı. tşk maraş haber merkezi tşk sn başkan. insanlar kazalardan kurtulmuş oldu.

dikkat başkan
2011-05-10, 19:34:33
mustafa alıç diyor ki; sn belediye başkanı poyraz, ekiplerini sütçü imam lisesi kavşağının hemen gerisindeki tekel bayisinin önünden geçmesini bir iste(sakaryadan sütçü imam a doğru çıkar iken fidan satan bir yer var oranın 200 metre ilerisinde . surat 80 olsun ama yolun sağından gitsin.yol çökmüş arabanın 4 tekeri havaya kalkarmı kalktı vallai billahi. kaza olmadan bir el atsanız iyi olacak.

sayın poyraza
2011-05-05, 14:40:41
essabil yaman diyor ki; sn poyraz her hafta bir mahallenin ANA YOLUNU bakınız ara değil sadece ANA YOLARINI asfaltlasanız size namusum ve şerefim üzerine yemin ederimki ak partinin oyu k.maraşta % 80-90 lara fırlar. şehrimiz için değilse partiniz için yapın. ama yapın artık.

STABİLİZE SOKAK
2011-05-05, 13:04:06
MUTTALİP PAK diyor ki;

Tavşantepe Mah. 19. sokaktan toplu taşıma araçları geçmektedir. Sokak stabilize olduğundan araçlar toz kaldırmaktadır. Belediyenin şikayetlerimize duyarsız kalması çok üzücü. Toplam 100-150 metre uzunluğunda asfalt yapılacak. Mahalleli hergün balkon yıkıyor, cam açamıyor. İlginize teşekkür eder, kolaylıklar dilerim. mutpak@hotmail.com


tıp fakültesi
2011-04-14, 15:23:58
nurcan diyor ki; benden önce bir arkadaşımız daha şikayet etmiş bakıyorum. tıp fakültesinde hala kapı üzerine yapıştıran kağıtlar ile insanları muayene ediyorlar. el insaf be o kadar insan aralarda boş geziyor diğer hastaneler gibi olamıyormusunuz her gelen insana bir kişi fiş kessede sıraya direk girmiş olsa olmazmı. duy sn rektör duy bunları.

 


Adı Soyadı (*)


Başlık (*)


Yorum içeriği (*)


1 + 3 = (İki sayının toplamını aşağıdaki kutuya giriniz.) (*)


google fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckK.MARASCopyright © 2010 MARAS HABER MERKEZİ Tüm hakları saklıdır.
Sitemiz IHA-HABER7-SHIFTDELETE.NET-HABERVAKTIM.COM abonesidir.