Şikayetlerinizi Sitemizden Duyuruyoruz 

Maras Haber Merkezi Facebook SayfasıMaras Haber Merkezi Twitter Sayfası
Kullanıcı Adı: Şifre:
MARAS HABER MERKEZİ


Ana Sayfa / ŞİKAYETİM VAR / Şikayetlerinizi Sitemizden Duyuruyoruz

Şikayetlerinizi Sitemizden Duyuruyoruz Şikayetlerinizi Sitemizden Duyuruyoruz

Gerek tüketicilerin firmalarla yaşadıkları sıkıntıları, gerek semtinizdeki yapılması gerekli işleri, gerek kişisel gerek toplumsal uyarı nezdinde sorunları, başkaları ile paylaşmak, anlatıp rahatlamaları, şikayetlerini duyurabilmeleri için bu bölümü oluşturduk. Üçüncü şahısların da görüş ve önerileriyle çözüm yolları üzerinde farklı alternatifler geliştiren bireylerin sonunda kendileri için en uygun çözüm yolunu bulabileceklerini umut ediyoruz.

2011-01-15, 18:49:40 40 yorumNOT : Firmaların size dönüş yapmasını istiyorsanız yorum yazdığınız bölüme telefon veya e mail adresinizi bırakmanızı tavsiye ederiz.

ÜYELİK
Sitemize üye olmadan şikayetinizi, aşağıdaki YORUM EKLE menüsünü doldurarak ekleyebilir, sitede yayınlanmış olan tüm şikayetleri okuyup fikir sahibi olabilirsiniz.

Yazdığınız asılsız şikayetlerden dolayı hakkınızda dava açılırsa, sitemiz IP adresinizi gerekli makamlara verebilecektir.

MESAJLARIN SORUMLULUĞU
Sitemizde kullanıcıların yazdıkları mesajların içerikleriyle ilgili sorumlulukları tamamen yazan kişilere aittir. Yazılan mesajın içeriğinden hiçbir şekilde site yönetimi sorumlu tutulamaz. Site yönetimi yollanan her mesajı denetleme, küfür ve hakaret içeren sözcüklerden arındırıp yayınlama hakkına sahiptir.

SÖZ HAKKI
Hakkında şikayet yapılan firmaların cevap hakkı saklıdır. Firma cevabından sonra geriye dönüş yapmazsanız şikayetiniz yayından kaldırılacaktır.

SÜREKLİLİK
Gelen her şikayetin takibi yapılmakta, çözüme ulaşmış olan sorunların duyuruları ivedilikle yayınlanmaktadır.

 

MARAŞ HABER MERKEZİ

Paylas

YORUMLAR // 40 Adet yorum yapıldı.
barmanpek
2011-03-09, 09:13:07
enes diyor ki;

yollarımız köstebek yuvası gibi heryer yama düzgün biasvalt yapılması görüşündeyim


yavuz dolmuşları
2011-03-08, 13:09:21
mustafa diyor ki; yavuz dolmuşları arabalarına mal doldurur gibi insan doldurup saman gibi basmalar ve bide surat 90-100 lerle gitmeler. bu nasıl taşımacılık bu nasıl emniyet bu nasıl can güvenliği. umarım bu sesimi duyan olur.

tıp fakültesi
2011-02-17, 22:02:50
nuri diyor ki; tıp fakültesinde teknolojinin bu kadar geri kaldığına şaşıyorum. duyun ve inanın arkadaşlar k. maraş tıp fakültesi hastanesinde hala sıra kayıtlarını hemşireler alıyor pazarda bağırır gibi bağıra bağıra hasta çağırıyorlar. yazık yazık utanın proflarlar doçentler utanın ...(kapıların üstündeki 1940 model pc ekranlarıda neyin nesi idi :)süs diye koymuşlar.

bu bir zulümdür
2011-01-24, 16:25:05
ali açak diyor ki;

insanları katagori edip, eğitim çalışma haklarını ellerinden alan ösym yi şikayet ediyorum


armadaş
2011-01-20, 23:48:00
fethullah diyor ki; armadaş doğalgaz faturalarını sadece armadaş tan yapılmasını eshefle kınıyorum.koskoca armadaş onbinlerce abone var ne bir bankadan ne bir ptt şubesinden para tahsilatı yapma imkanımız yok.her ay onlarca sıra beklemek zorunda değiliz.bakıyorum siteye 1 tane şikayet gelmemiş.pes dorusu k.maraş pes. böyle bir bölüm açtığınız için tşk maraş haber merkezi

 


Adı Soyadı (*)


Başlık (*)


Yorum içeriği (*)


9 + 1 = (İki sayının toplamını aşağıdaki kutuya giriniz.) (*)


google fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckK.MARASCopyright © 2010 MARAS HABER MERKEZİ Tüm hakları saklıdır.
Sitemiz IHA-HABER7-SHIFTDELETE.NET-HABERVAKTIM.COM abonesidir.