Şikayetlerinizi Sitemizden Duyuruyoruz 

Maras Haber Merkezi Facebook SayfasıMaras Haber Merkezi Twitter Sayfası
Kullanıcı Adı: Şifre:
MARAS HABER MERKEZİ


Ana Sayfa / ŞİKAYETİM VAR / Şikayetlerinizi Sitemizden Duyuruyoruz

Şikayetlerinizi Sitemizden Duyuruyoruz Şikayetlerinizi Sitemizden Duyuruyoruz

Gerek tüketicilerin firmalarla yaşadıkları sıkıntıları, gerek semtinizdeki yapılması gerekli işleri, gerek kişisel gerek toplumsal uyarı nezdinde sorunları, başkaları ile paylaşmak, anlatıp rahatlamaları, şikayetlerini duyurabilmeleri için bu bölümü oluşturduk. Üçüncü şahısların da görüş ve önerileriyle çözüm yolları üzerinde farklı alternatifler geliştiren bireylerin sonunda kendileri için en uygun çözüm yolunu bulabileceklerini umut ediyoruz.

2011-01-15, 18:49:40 40 yorumNOT : Firmaların size dönüş yapmasını istiyorsanız yorum yazdığınız bölüme telefon veya e mail adresinizi bırakmanızı tavsiye ederiz.

ÜYELİK
Sitemize üye olmadan şikayetinizi, aşağıdaki YORUM EKLE menüsünü doldurarak ekleyebilir, sitede yayınlanmış olan tüm şikayetleri okuyup fikir sahibi olabilirsiniz.

Yazdığınız asılsız şikayetlerden dolayı hakkınızda dava açılırsa, sitemiz IP adresinizi gerekli makamlara verebilecektir.

MESAJLARIN SORUMLULUĞU
Sitemizde kullanıcıların yazdıkları mesajların içerikleriyle ilgili sorumlulukları tamamen yazan kişilere aittir. Yazılan mesajın içeriğinden hiçbir şekilde site yönetimi sorumlu tutulamaz. Site yönetimi yollanan her mesajı denetleme, küfür ve hakaret içeren sözcüklerden arındırıp yayınlama hakkına sahiptir.

SÖZ HAKKI
Hakkında şikayet yapılan firmaların cevap hakkı saklıdır. Firma cevabından sonra geriye dönüş yapmazsanız şikayetiniz yayından kaldırılacaktır.

SÜREKLİLİK
Gelen her şikayetin takibi yapılmakta, çözüme ulaşmış olan sorunların duyuruları ivedilikle yayınlanmaktadır.

 

MARAŞ HABER MERKEZİ

Paylas

YORUMLAR // 40 Adet yorum yapıldı.
logar kapakları
2011-01-15, 23:58:15
ebubekir diyor ki; koskoca adnan menderes bulvarında en az 10 tane logar kapakları , elektrik , telefon kapakları yol seviyesinin ya altında , yada üstünde araçla giderken ya düşüyorsunuz yada tümseğe çkıyorsunuz.Bunları düzeltmek çokmu pahalı yoksa yapmakmı istemiyorsunuz.pes diyorum.

aksu tv
2011-01-15, 23:41:08
mine salkım diyor ki; aksu tv nin şu hastane reklamlarından bıktım usandım şikayetçiyim sn editör ,bir televizyonumuz var diyemiyorum bile,ne zaman açsam ya doğal ilaç reklamı yada özel hastane reklamı.yeter ya yeter.

toki sorunları (doğum hastanesi üstü)
2011-01-15, 23:32:14
murat polat diyor ki; sn başkanım bir ak partili olarak toki konutlarında oturmaktayım.sağolun 1 yıl sonra yolumuzu yaptınız.sadece yol yapmakla sorun bittimi hayır.bir ekmek kulübesi koydunuz 3 hafta sonra kaldırdınız.cami yok, okul yok,bakkal yok,fırın yok , market yok, yok oğlu yok, burada 250 hane oturuyor 250x4= 1000 kişi ikamet ediyor.bir belde kadar nüfusumuz var.bu adamlar bukakar haneyi yapmayı akıl ediyorda her blokun altına 1 er iş yeri koymayımı akıl edemediler.cep telefonları çekmez,3 g miz çekmez,yerel internet ADSL dahi kapsama alanı dışında olduğundan 256 mb lık hızla geliyormuş allah rızası için şu tokiye bir el atın.yeter ya köydemi yaşıyoruz şehirdemi bir farkına varalım.

400 bin nüfus
2011-01-15, 23:16:24
ayhan guzel diyor ki; koskoca k.maraş şehrinin hemde 400 bin nufuslu sadece 3 otoparkı var.belediye yetkililerine sesleniyoruz.şu şehrin trafik soununu çözün artık

kayseri yolu
2011-01-15, 19:12:42
enescan Yiğit diyor ki; Ölüm saçan Kayseri çevre yolunda yol bakım çalışması yapılmakta ve, çalışma yapılan yol boyunca herhangi bir uyarı işareti bulunmamakta ilgililere duyrulur

 


Adı Soyadı (*)


Başlık (*)


Yorum içeriği (*)


4 + 3 = (İki sayının toplamını aşağıdaki kutuya giriniz.) (*)


google fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckK.MARASCopyright © 2010 MARAS HABER MERKEZİ Tüm hakları saklıdır.
Sitemiz IHA-HABER7-SHIFTDELETE.NET-HABERVAKTIM.COM abonesidir.