Uluslararası Tekstil Zirvesi Kahramanmaraş’ta Yapılacak 

Maras Haber Merkezi Facebook SayfasıMaras Haber Merkezi Twitter Sayfası
Kullanıcı Adı: Şifre:
MARAS HABER MERKEZİ


Ana Sayfa / EKONOMİ / Uluslararası Tekstil Zirvesi Kahramanmaraş’ta Yapılacak

Uluslararası Tekstil Zirvesi Kahramanmaraş’ta Yapılacak Uluslararası Tekstil Zirvesi Kahramanmaraş’ta Yapılacak

Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı (DOĞAKA) tarafından organize edilen Elmacılık Çalıştayı, Uluslararası Tekstil Zirvesi - Tekstil Makinaları Fuarı ve Lojistik Konferansı 2014 Ekim ayında ilimizde düzenlenecek.

2014-09-01, 09:20:58 0 yorum        Elmacılık Çalıştayı 9 Ekim 2014

        Üçüncüsü düzenlenecek olan Göksun Elma Festivali bünyesinde DOĞAKA tarafından Elmacılık Çalıştayı yapılacaktır. Çalıştay kapsamında depolama, saklama ve ambalajlama, alternatif elma ürünleri, satış ve pazarlama konularında bilgilendirme yapılacaktır.

 

        Uluslararası Tekstil Zirvesi - Tekstil Makinaları Fuarı 22-23-24 Ekim 2014

 

        2013 yılı Kasım ayında ilki düzenlenen sempozyumun ikincisi Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı tarafından Kahramanmaraş Sanayi ve Ticaret Odası ve Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi işbirliği ile gerçekleştirilecektir. Kahramanmaraş Tekstil Makinaları Fuarı KTM 2014 Fuarı ile eş zamanlı olarak düzenlenecek zirve, ilk yıl 700 sektör temsilcisi takip etmiş ve 9 ülkeden 13 tekstil üreticisi sunum yapmıştır. Akademik sunumların organizasyonu ise Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi tarafından gerçekleştirilmiş ve 4 farklı üniversiteden 21 akademisyen sunum yapmıştır. Bu yıl ikincisi düzenlenecek olan UTZ Sempozyumu, 22, 23, 24 Ekim 2014 tarihlerinde Kahramanmaraş Fuar Merkezi (KAFUM) alanı içerisindeki Sabancı Kültür Merkezinde gerçekleştirilecektir.

 

        Kahramanmaraş Lojistik Zirvesi 30 Ekim 2014

 

        30 Ekim 2014 Tarihinde Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Toplantı Salonunda düzenlenecek olan Kahramanmaraş Uluslararası Lojistik Konferansı kapsamında, ilimizde lojistik sektöründeki ihtiyacın belirlenmesi, sektörde akademik bilgi ve endüstriyel yapının ortak çalışmasının başlatılması ve tüm sektörel aktörlerin bir araya getirilmesi amacıyla; lojistik sektörünün önde gelen kurumlarından konuşmacılar, yerel sanayiciler ve iş adamları, ulusal basın, lojistik sektör basını ve yerel basın bu toplantıda bir araya gelecektir.

Paylas

YORUMLAR // Henüz yorum yok, ilk yorumu siz yapın.
 


Adı Soyadı (*)


Başlık (*)


Yorum içeriği (*)


1 + 5 = (İki sayının toplamını aşağıdaki kutuya giriniz.) (*)


google fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckK.MARASCopyright © 2010 MARAS HABER MERKEZİ Tüm hakları saklıdır.
Sitemiz IHA-HABER7-SHIFTDELETE.NET-HABERVAKTIM.COM abonesidir.