Ayşe Okumuş İnşaat, Kaliteyi Mekanlarınıza Taşıyor 

Maras Haber Merkezi Facebook SayfasıMaras Haber Merkezi Twitter Sayfası
Kullanıcı Adı: Şifre:
MARAS HABER MERKEZİ


Ana Sayfa / FİRMA HABER / Ayşe Okumuş İnşaat, Kaliteyi Mekanlarınıza Taşıyor

Ayşe Okumuş İnşaat, Kaliteyi Mekanlarınıza Taşıyor Ayşe Okumuş İnşaat, Kaliteyi Mekanlarınıza Taşıyor

Gelenekseli modernleştirerek günümüze aktarmayı hedef edinen Ayşe Okumuş İnşaat , İnşaat Mühendisi Ayşe Okumuş tarafından kurulmuş olup , mimarlık ve inşaat sektöründe profesyonel kadrosuyla hizmet vermektedir.

2015-03-17, 00:24:27 0 yorum  Büyük ölçekli tasarım, projelendirme ve uygulama hizmetlerini bir bütünlük içinde çözümleyen Ayşe Okumuş  İnşaat , kuruluşundan bu yana yaratıcı, araştırma odaklı ve çağın ihtiyaçlarını karşılayacak uygulama deneyimleri üzerinde çalışmaktadır. Toplu konuttan ticari yapılara, büyük ölçekli kentsel tasarım projelerinden dini yapılara dek çok yönlü projelerle,  hizmet vermektedir.

 

   Bugünün ve yarının ihtiyaçlarına cevap verebilecek, sürdürülebilir ve kalıcı, yüksek standartlara sahip, estetik değerleri yüksek yapılar üretmeyi ilke edinen İnşaat mühendisiAyşe Okumuş  , insan ile yaşayan ve gerektiğinde onun ihtiyaçlarına göre değişebilen, sürdürülebilir mekânlar kurgulama bilinciyle tasarımlarına yön vermektedir.

 

   Yeni fikirler, yaklaşımlar ve materyalleri araştırarak mimari sınırları genişleten Ayşe Okumuş  , mimarlığın sadece belli bir zümreye ait olmadığının altını çizerek, “herkes için mimarlık” anlayışı ile hareket ediyor.

 

 

   Edindiği deneyimi tüm ekip arkadaşlarına aktaran ve yüksek standartlarda bir çalışma ortamı oluşturarak, sahip olduğu zengin potansiyel sayesinde, tasarımlarında kendi tarzını  yansıtabilmeyi, böylece farklı projelerde de adından söz ettirerek  daha büyük projelerde ve daha geniş bir alanda çalışmayı hedefliyor.

Adres: 

Haydarbey Mah. Bahçeci Hoca Bulv. İncegül Sitesi A/Blok Altı No:4 Onikişubat/ Kahramanmaraş

Ayşe OKUMUŞ

0539 699 98 50

ayseokumusinsaat@hotmail.com

Paylas

YORUMLAR // Henüz yorum yok, ilk yorumu siz yapın.
 


Adı Soyadı (*)


Başlık (*)


Yorum içeriği (*)


4 + 7 = (İki sayının toplamını aşağıdaki kutuya giriniz.) (*)


google fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckK.MARASCopyright © 2010 MARAS HABER MERKEZİ Tüm hakları saklıdır.
Sitemiz IHA-HABER7-SHIFTDELETE.NET-HABERVAKTIM.COM abonesidir.