TOYOTA Plaza Toymarda Kış Servis Günleri Kampanyası Başladı 

Maras Haber Merkezi Facebook SayfasıMaras Haber Merkezi Twitter Sayfası
Kullanıcı Adı: Şifre:
MARAS HABER MERKEZİ


Ana Sayfa / FİRMA HABER / TOYOTA Plaza Toymarda Kış Servis Günleri Kampanyası Başladı

TOYOTA Plaza Toymarda Kış Servis Günleri Kampanyası Başladı TOYOTA Plaza Toymarda Kış Servis Günleri Kampanyası Başladı

Toyota’nın "Kış Servis Günleri" kampanyası, (1-30 Kasım )Toyota Forever Kart sahiplerine kazandırmaya devam ediyor.

2015-11-10, 20:32:05 0 yorumToyota açıklamasına göre, kasım ayı boyunca sürecek kampanyada Toyota plazalara gelen Toyota Forever Kart sahipleri, 2010 yılı ve öncesi modellerde yüzde 15'ten başlayan yedek parça ve yüzde 20'den başlayan işçilik indirimiyle BP'de yüzde 4'e varan akaryakıt hediyesinden yararlanacak.

 

Kış bakım kampanyasında, Forever Kart indirimlerine ek olarak periyodik bakım ve yağ değişimlerinde 1 litre Toyota orijinal motor yağı hediye edilecek. Ayrıca 4 Bridgestone, Lassa ve Michelin marka lastik alımında, bir sonraki bakım için 80 liralık hediye çeki de Toyota kullanıcılarının olacak.

 

Kış bakımı için araçlarını yetkili servise götürenler, KDV dahil 250 lira ve üzeri mekanik servis harcamalarında Akbank kredi kartlarına özel 3 ay taksit erteleme imkanından da faydalanacak.

 

Türkiye'nin her köşesine yayılan Toyota plazalarda yapılan bakım sonucunda kazanılan puanlar, aracın Forever Kart'ına yüklenecek. Forever Kart sahipleri, "Kış Servis Günleri Kampanyası" ile puanlarını artırma imkanı ve kazandıkları puanlarla elde ettikleri statüye göre birçok indirim olanağı bulacak.

 

Forever Kart'ı olmayan Toyota sahipleri ise Toyota Plazalarda kartlarını hemen çıkartarak, aynı gün içinde servis avantajlarından yararlanabilecek.

 

TOYOTA PLAZA TOYMAR 

Mehmet Akif Mahallesi Güney Çevre Yolu NO:99/A Kahramanmaraş

Tel: 0344 232 00 00 

http://toymar.com.tr/default.asp

Paylas
Etiketler:

YORUMLAR // Henüz yorum yok, ilk yorumu siz yapın.
 


Adı Soyadı (*)


Başlık (*)


Yorum içeriği (*)


8 + 9 = (İki sayının toplamını aşağıdaki kutuya giriniz.) (*)


google fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckK.MARASCopyright © 2010 MARAS HABER MERKEZİ Tüm hakları saklıdır.
Sitemiz IHA-HABER7-SHIFTDELETE.NET-HABERVAKTIM.COM abonesidir.