BUKALEMUN MİMARLIK, Siz Değerli Kahramanmaraş’lı Müşterilerini Bekliyor 

Maras Haber Merkezi Facebook SayfasıMaras Haber Merkezi Twitter Sayfası
Kullanıcı Adı: Şifre:
MARAS HABER MERKEZİ


Ana Sayfa / FİRMA HABER / BUKALEMUN MİMARLIK, Siz Değerli Kahramanmaraş’lı Müşterilerini Bekliyor

BUKALEMUN MİMARLIK, Siz Değerli Kahramanmaraş’lı Müşterilerini Bekliyor BUKALEMUN MİMARLIK, Siz Değerli Kahramanmaraş’lı Müşterilerini Bekliyor

Bukalemun Mimarlık; Konsept Tasarım ve Proje Geliştirme, Cephe Tasarımı, 3D Modelleme ve Görselleştirme, İç Mimari tasarım, Sunum ve Katalog çalışması alanlarında Hizmet vermektedir. Mimari Projeleri, her noktasından verim alabilmeniz ve memnun kalmanız amacıyla tasarlamaktadır.

2016-01-21, 10:10:16 0 yorumBukalemun Mimarlık, dört genç mimar Seher Taşçı, Alp Bozcuk, Ayça Bildik, Elif Kızıltuğ tarafından İstanbul’da kurulmuş bir mimarlık ofisidir.

Toplu konuttan ticari yapılara, büyük ölçekli kentsel tasarım projelerinden  kişiye özel  çok yönlü projelerle,  her nitelikteki konut-villa-sanayi yapıları ve yapmayı düşündüğünüz diğer yapılarınız için A dan Z ye proje tespit ve tekliflerini, piyasa şartlarına nazaran kaliteli ve uygun bütçe planlamasıyla sizlere sunuyor ve gerçekleştiriyor.

Yapılarınızın dış cephe tasarımlarında olduğu gibi iç mekanlarında da yapının niteliği, kullanım amacı ve müşterilerimizin talepleri doğrultusunda, uygun bütçeli ve yüksek kaliteli olarak projelerinizi tasarlıyor.

Güncel mimari yönelimler ve sektördeki en yeni teknolojik olanaklardan faydalanarak projelerinizi başarıyla ve zamanında tamamlayan ekip, iyi tasarımın yalnızca bugüne göre değil, geleceği de düşünerek gelişeceğine önem veriyor.

Bizleri bir araya getiren birbirimize olan saygımız, güvenimiz ve birbirini tamamlayan mesleki deneyimlerimiz oldu diyen Bukalemun Mimarlık;  İnşaat sektörünün, günümüzde yenilikçi, özgün, fonksiyonel, fakat aynı zamanda imar yönetmeliklerine de uygun proje üretimini gerektirdiğine dikkat çekiyor. Bu gereklilikler çerçevesinde bir fikri, konsept oluşumundan detay aşamalarına kadar tamamlayarak mimari proje haline getirerek sizlere sunuyor.

Ekibin kurucu üyelerinden, Kahramanmaraşlı olan Seher Taşçı sayesinde tanıdığımız ve en son  İnş. Müh. Mehmet Parlakyiğit’e ait Parkon Yapı’nın Manzaraevler konut projesini tasa