YILLARIN TOYOTACILARINA ESKİ DOSTLAR PAKETİ 

Maras Haber Merkezi Facebook SayfasıMaras Haber Merkezi Twitter Sayfası
Kullanıcı Adı: Şifre:
MARAS HABER MERKEZİ


Ana Sayfa / FİRMA HABER / YILLARIN TOYOTACILARINA ESKİ DOSTLAR PAKETİ

YILLARIN TOYOTACILARINA ESKİ DOSTLAR PAKETİ YILLARIN TOYOTACILARINA ESKİ DOSTLAR PAKETİ

TOYOTA YILLARIN TOYOTACILARINI UNUTMADI, "YILLARIN TOYOTACILARINA ESKİ DOSTLAR PAKETİ" Servis Kampanyamız Başladı, 1993 - 2007 yılları arası Corolla, Corolla HB, Corolla Wagon ile 2006 ve öncesindeki Yaris modellerimize özel çok avantajlı fiyatlara sahip menüler hazırladık, size özel menünüzü seçmek için plazamıza bekliyoruz.

2016-02-01, 09:07:21 0 yorum1. Motor Yağı Değişim Menüsü

2. Motor Yağı ve Hava Filitresi menüsü

3. Motor Yağı ve Filitre Grubu menüsü 

4. Ön Amortisör Menüsü

5. Arka Amortisör Menüsü

6. Debriyaj Seti Menüsü

7. Ön Fren Balata Menüsü

8. Arka Fren Balata Menüsü

9. Ön Fren Disk ve Balata Menüsü

 

Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş. (“Toyota Türkiye”), tüm fiyatları ve menü içeriklerini önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.Toyota Forever Programının (“Program”) tüm hakları Toyota Türkiye’ye aittir.Toyota Türkiye, önceden haber vermeksizin Program’ın koşullarını ve kapsamını değiştirme ya da Program’ı sonlandırma hakkını saklı tutar. Program’a katılmak isteyen Toyota sahiplerinin Forever Kart başvuru formunu doldurmaları ve genel şartları kabul etmesi ön koşuldur. Toyota Forever Programı kapsamında kazanılan puanlar araca verilmektedir. Toplanan puanlar başka bir araca aktarılmaz, başka bir aracın puanlarıyla birleştirilmez.

Toyota Forever Yedek parça indirimi sadece Toyota Plazalarda yapılan müşteri ödemeli Toyota orijinal mekanik yedek parçalar için geçerlidir. Motor yağları, avantajlı menüler ve özel fiyatlandırılmış yedek parçalarda Toyota Forever indirimi geçerli değildir. Toyota Türkiye’nin işbirliği yaptığı firmaları ve işbirliği şartlarını değiştirme ve iptal etme hakkı saklıdır. İndirimlerden yararlanılabilmesi için Toyota Forever Kart’ın yetkiliye ibrazı zorunludur. Toyota Forever Kart sadece ruhsat sahibi tarafından teslim alınabilir.

Medline Acil Sağlık Hizmet Paketi hediyesi araç ruhsat sahibine verilecek olup, 1 yıllık bireysel hizmet paketini kapsamaktadır. Hizmet paketinin devreye girebilmesi için, ruhsat sahibi tarafından Toyota Yetkili Servisleri ziyaret edilerek aktivasyon yaptırılması gerekmektedir. Birden fazla Toyota araca sahip olan aynı ruhsat sahibinin, Medline'a 1 kez üye olma hakkı vardır.

Paylas
Etiketler:

YORUMLAR // Henüz yorum yok, ilk yorumu siz yapın.
 


Adı Soyadı (*)


Başlık (*)


Yorum içeriği (*)


4 + 8 = (İki sayının toplamını aşağıdaki kutuya giriniz.) (*)


google fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckK.MARASCopyright © 2010 MARAS HABER MERKEZİ Tüm hakları saklıdır.
Sitemiz IHA-HABER7-SHIFTDELETE.NET-HABERVAKTIM.COM abonesidir.