BERAAT DEKOR’DAN ISICAM (Çiftcam) BALKONDA KAMPANYA 

Maras Haber Merkezi Facebook SayfasıMaras Haber Merkezi Twitter Sayfası
Kullanıcı Adı: Şifre:
MARAS HABER MERKEZİ


Ana Sayfa / FİRMA HABER / BERAAT DEKOR’DAN ISICAM (Çiftcam) BALKONDA KAMPANYA

BERAAT DEKOR’DAN ISICAM (Çiftcam) BALKONDA KAMPANYA BERAAT DEKOR’DAN ISICAM (Çiftcam) BALKONDA KAMPANYA

Kahramanmaraş ta bir ilk olan ısıcam (Çiftcam) sistemlerini getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Siz değerli Kahramanmaraşlılara Isıscam (Çiftcam) Balkon sitemlerini hizmetinize sunduk.Kahramanmaraş’lılara özel ISICAM(Çiftcam ) balkonda kampanya, işçilik ve montaj dahil M2si 350 TL yerine Tanıtım Amaçlı M2 si 280 TL.

2016-02-17, 09:02:39 0 yorumIsı camlı (Çiftcam)cam balkon sistemleri ergonomik görünümünün yanı sıra soğuk hava kısmından, yağmurdan, rüzgardan ve toz gibi dış etkenlerden korunursunuz. Soğuk havanın binanın dış duvarına gelmesini engellediği için; ısı yalıtımı ve yakıttan tasarruf etmenizi sağlar ve etkisini faturanızda anında hissedersiniz. Cam balkonlar binaların estetik görünümüne değer kattığı gibi imar mevzuatına uygun olduğu için belediye veya başka bir kurumla herhangi bir problem yaşamazsınız. Cam balkon sisteminde kanatlar içe doğru açıldığı için temizliği kolaydır. Isı Camlı Cam Balkonlar katlanabilir cam balkonlara göre ısıyı %50 daha iyi muhafaza eder.

           Çocuk emniyet kilidi bulunduğu için güvenlidir. Balkonunuzun veya terasınızın ölçüsüne göre istenilen şekilde uygulanır. Darbelere karşı diğer camlara göre çok daha fazla dayanıklıdır. Kilit sistemi iç kısımda bulunduğu için güvenirlik üst düzeyde tutulmuştur. Balkonunuzu özellikle kış aylarında en verimli şekilde kullanmanızı sağlar. İş yerleri Kafe, Pastane, Restoran gibi işletmeler ve havuzlu tesisler sıklıkla tercih etmektedir.

 

BERAAT CAM BALKON

Karamanlı Mah. (Şekerdere)  Hasan Efendi Cad. No:10/B Kahramanmaraş

0344 221 21 31   /  0536 594 90 71

www.beraatdekor.com

 

beraatdekor2012@hotmail.com

 

Paylas
Etiketler:
cam

YORUMLAR // Henüz yorum yok, ilk yorumu siz yapın.
 


Adı Soyadı (*)


Başlık (*)


Yorum içeriği (*)


9 + 7 = (İki sayının toplamını aşağıdaki kutuya giriniz.) (*)


google fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckK.MARASCopyright © 2010 MARAS HABER MERKEZİ Tüm hakları saklıdır.
Sitemiz IHA-HABER7-SHIFTDELETE.NET-HABERVAKTIM.COM abonesidir.