Vav Hotel’de HALKA AÇIK Serpme Kahvaltı, 3 Kişilik 35 TL 

Maras Haber Merkezi Facebook SayfasıMaras Haber Merkezi Twitter Sayfası
Kullanıcı Adı: Şifre:
MARAS HABER MERKEZİ


Ana Sayfa / FİRMA HABER / Vav Hotel’de HALKA AÇIK Serpme Kahvaltı, 3 Kişilik 35 TL

Vav Hotel’de HALKA AÇIK Serpme Kahvaltı, 3 Kişilik 35 TL Vav Hotel’de HALKA AÇIK Serpme Kahvaltı, 3 Kişilik 35 TL

Kısa bir süre önce Kahramanmaraş’ta hizmete açılan Boutique Vav Hotel; her Pazar halka açık zengin menüsü ile Kahramanmaraşlıları Pazar kahvaltısına bekliyor.

2016-04-15, 18:06:11 0 yorum Vav Hotel in özel mönüsü olan, Serpme Usulü Kahvaltısıyla ister aileniz ister dostlarınız ile keyifli bir kahvaltı yapabilirsiniz. Pazar kahvaltıları için yeni mekân arayışı içindeyseniz, bu mekân tam size göre olabilir. Hele de yöresel tat meraklısıysanız, bu mekân tam size göre.

Her Pazar halkada açık mekânımız, ayrıca özel günlerinizde davet ve organizasyonlarınıza da ev sahipliği yapıyor. Bütün bu özellikleriyle  Vav Hotel misafirlerini 5 yıldız bi konforla ağırlıyor Pazar gününüzün keyfine keyf katıyor.

3 Kişilik serpme kahvaltı fiyatı ise 35 TL, uygun fiyatlı olması ilede lüx bir mekânda cebede hitap etmekte.

Eşsiz lezzetleri ile Boutique Vav Hotel  ve  Wellness Cafe her an ayrı bir keyif. Siz de bu  yeni mekanda  yerinizi almak,  Vav Hotel’de mükemmel bir gün geçirmek için davetlisiniz.

 

ADRES & REZERVASYON 

İsmetpaşa Mahallesi Yeni Hükümet Caddesi 36012. Sokak No:5

(Hayat Hastanesi Üst Sokağı)  Dulkadiroğlu/ Kahramanmaraş

 

  •  +90 (344) 223 18 18
  •  +90 (344) 223 18 28
  •  +90 (542) 223 18 29
  • www.vavhotel.com

            

Paylas

YORUMLAR // Henüz yorum yok, ilk yorumu siz yapın.
 


Adı Soyadı (*)


Başlık (*)


Yorum içeriği (*)


5 + 2 = (İki sayının toplamını aşağıdaki kutuya giriniz.) (*)


google fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckK.MARASCopyright © 2010 MARAS HABER MERKEZİ Tüm hakları saklıdır.
Sitemiz IHA-HABER7-SHIFTDELETE.NET-HABERVAKTIM.COM abonesidir.