23 Nisan Toyota Çocuk Şenliği ve Test Sürüş Günleri 

Maras Haber Merkezi Facebook SayfasıMaras Haber Merkezi Twitter Sayfası
Kullanıcı Adı: Şifre:
MARAS HABER MERKEZİ


Ana Sayfa / FİRMA HABER / 23 Nisan Toyota Çocuk Şenliği ve Test Sürüş Günleri

23 Nisan Toyota Çocuk Şenliği ve Test Sürüş Günleri 23 Nisan Toyota Çocuk Şenliği ve Test Sürüş Günleri

Toyota, "23 Nisan Toyota Çocuk Şenliği ve Test Sürüş Günleri" ile tüm çocukları ve ailelerini 23-27 Nisan tarihlerinde Toyota plazalara davet ediyor.

2016-04-20, 18:48:36 0 yorumŞirketten yapılan açıklamaya göre, Toyota plaza Toymar a  gelen çocuklar hazırlanan özel parkurda akülü mini Toyota araçlar ile test sürüşü yapacak. İlk Toyotalarını test edecek çocuklar, aynı zamanda yüz boyama, resim çalışmaları ve farklı oyunlar oynayacak. Çocuklara bu anlamlı günde ayrıca yiyecek içecek ikramları yapılacak ve çeşitli hediyeler de verilecek.

 

Test sürüşüne katılan çocuklardan ikisi kullandıkları bu akülü araçlara sahip olacak. Akülü mini araçlardan birini kazanma şansına sahip olmak için çocukların yapmaları gereken tek şey 23 ile 27 Nisan tarihlerinde test sürüşüne katılıp kayıt yaptırmak ve ardından telefonlarına gönderilecek şifre ile 30 Nisan ile 7 Mayıs tarihleri arasında "toyota.com.tr"de düzenlenecek "Corolla Video Puzzle" yarışmasına 18 yaşından büyük aile fertlerinin katılmasını sağlamak olacak. Kazananlar ise 8 Mayıs tarihinde ilan edilecek.

Paylas
Etiketler:

YORUMLAR // Henüz yorum yok, ilk yorumu siz yapın.
 


Adı Soyadı (*)


Başlık (*)


Yorum içeriği (*)


5 + 1 = (İki sayının toplamını aşağıdaki kutuya giriniz.) (*)


google fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckK.MARASCopyright © 2010 MARAS HABER MERKEZİ Tüm hakları saklıdır.
Sitemiz IHA-HABER7-SHIFTDELETE.NET-HABERVAKTIM.COM abonesidir.