FAMİLY CLUB CİMNASTİK VE PİLATES SALONU AÇILDI 

Maras Haber Merkezi Facebook SayfasıMaras Haber Merkezi Twitter Sayfası
Kullanıcı Adı: Şifre:
MARAS HABER MERKEZİ


Ana Sayfa / FİRMA HABER / FAMİLY CLUB CİMNASTİK VE PİLATES SALONU AÇILDI

FAMİLY CLUB CİMNASTİK VE PİLATES SALONU AÇILDI   FAMİLY CLUB CİMNASTİK VE PİLATES SALONU AÇILDI

Kahramanmaraş’ta ilk defa profesyonel olarak cimnastik kulübü açıldı.

2016-05-24, 22:25:18 0 yorum 

Çocuklarımızın motorik özelliğini en iyi şekilde gelişmesini sağlıyoruz. Bunun haricin de çocuklarımıza yüzme sporunu kulüp olarak yaptırmaktayız.Antreman programımızın içeriğinde Artistik Cimnastik temelli ; “el-göz, el ayak koordinasyon” çalışmaları, denge çalışmaları, kol- bacak kuvvetlendirme çalışmaları ve omuz kuvvetini arttırmaya yönelik çalışmaların yanı sıra ; vücut esnekliğini ve çevikliği estetik unsurlar ile geliştirmeye yönelik çalışmalar yer almaktadır.

 

 

 

Cimnastik Eğitimi Alan Çocuklarda Görülen Özellikler

 

 

 

• Daha sosyal ve dışa dönük bireyler

 

 

 

• Hiper aktif çocuklarda daha sakin davranış durumu

 

 

 

• Duruş bozukluklarını düzenler

 

 

 

• Denge sorunu yaşayan çocuklarda olumlu etkisi vardır

 

 

 

• İletişim kuramayan çocuklarda önemli ilerleme görülmüştür

 

 

 

• Yaşıtları arasında daha aktif ve girişkendir

 

 

 

• Yaşıtlarına oranla her alanda daha başarılıdırlar

 

 

 

• Yaşıtlarına göre daha sorumluluk sahibidirler

 

 

 

Cimnastik hem kız hem de erkek çocuklara hitap eden fiziki ve ruhsal gelişimi sağlayan özellikle başlama yaşı 3 – 10 yaş arası olan çocuklara yönelik olimpik bir branştır. Cimnastik çocuklar üzerinde fiziki gelişimi sağlarken aynı zamanda da estetik bir görüntüye sahip olmalarını,boylarına göre kilo ve vücut kas kitlesini dengeler. Mutlu olmayı isteyen bireyler yetiştirmek için özgüvenli bireyler yetiştirmek gerekir. Bunu için de küçük yaştan itibaren hem fiziksel hem de pedagojik gelişimlerini destekleyecek spor ve sanat eğitimleri gereklidir. Tüm çocuklar için en iyi baslangıçtır. Sizler de çocuklarımızın kendilerini kanıtlamaları için fırsat verin, şikayet eden değil, daha iyisi için mücadele veren bir toplum yapısına doğru yol alalım. Bizlere ses olun ki daha fazla çocuk için yeni pencereler açabilelim. Çalışarak nelerin yapılabileceğini, emek vererek bir şeylere ulaşmanın keyfini izleyelim.

 

 

 

 

 

Ayrıca antremanlarda hedeflediğimiz amaçlarımızı gerçekleştirmemize yarayan, halka, paralel bar, barfiks, kulplu beygir, uygun yer zemini, tırmanma merdiveni, cimnastik parmaklığı ve trampolin gibi materyallerimiz ile desteklemekteyiz.

 

 

 

Çalışmalarımızı, “Family Club” olarak 2-14 yaş kız-erkek gruplarındaki öğrencilerimiz ile sürdürmekteyiz. Farklı yaş gruplarının ihtiyaçlarına yönelik antreman programlarımızı uzman antrenör kadromuz ile yürütmekteyiz.

 

 

 

Yetişkin bayanlarımıza yerimizde tam gün olarak belirli seanslarla Pilates, Aerobik, Step, Zumba ve Reformen (Aletli Pilates), Masaj hizmeti sunmaktayız.Saygı ve Sevgilerimizle

 

 

 

FAMİLY CLUB

 

http://marasfamilyclub.com/

 

Tekerek Yolu Üzeri Şehit Abdullah Çvş. Mah. 66044 Sok. NO:3/1 Onikişubat/ Kahramanmaraş

 

0344 216 04 03 - 0544 851 34 50 - 0546 626 56 83


            

Paylas

YORUMLAR // Henüz yorum yok, ilk yorumu siz yapın.
 


Adı Soyadı (*)


Başlık (*)


Yorum içeriği (*)


9 + 4 = (İki sayının toplamını aşağıdaki kutuya giriniz.) (*)


google fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckK.MARASCopyright © 2010 MARAS HABER MERKEZİ Tüm hakları saklıdır.
Sitemiz IHA-HABER7-SHIFTDELETE.NET-HABERVAKTIM.COM abonesidir.