Okuldan Önce Göknur Mağazasına 

Maras Haber Merkezi Facebook SayfasıMaras Haber Merkezi Twitter Sayfası
Kullanıcı Adı: Şifre:
MARAS HABER MERKEZİ


Ana Sayfa / FİRMA HABER / Okuldan Önce Göknur Mağazasına

Okuldan Önce Göknur Mağazasına Okuldan Önce Göknur Mağazasına

Kahramanmaraş’ın okul kıyafetleri perakende sektörü lideri Göknur Mağazası Resmi ve Özel tüm okulların tüm üniformaları ,

2016-09-22, 09:20:17 0 yorum 

, pantolon, polo yaka tişört ,yelek, hırka ve minik öğrencilerin stilini tamamlayacak aksesuarlar okul günlerinin vazgeçilmezi olarak Göknur mağazasında. Yıl boyu okul kıyafetleri satan Göknur mağazası bu yılda iddia lı bir şekilde Kahramanmaraş da hizmetinize devam ediyor.

Okul kıyafetleri günümüz modasından ve her gün büyümekte olan hazır giyim sektöründen ayrı bir yede koymak mümkün değildir. Tasarım departmanımız;  sektördeki ilerlemeleri, çocuklarımızın giyim anlayışını, gelişen dünya modasının bu konuya bakış açısını göz önünde bulundurarak  Göknur mağazası farklı yeni tasarım koleksiyonlar ortaya koymaktadır.

Kahramanmaraş Ulucamii arkasında ve kadın doğum hastanesi güneyinde bulunan 2 nci şubemizlede  bu yılda okul kıyafetlerinde iddialıyız.

Okuldan Önce Göknur’a uğrayınız sloganı ile Kahramanmaraş’ta tüm İlkokul, Ortaokul ve Liselerle görüşerek tecrübe, güven ve Güleryüz ile hizmet vermeye devam ediyor.

Kahramanmaraş’ta okulların açılmasına kısa bir süre kala okul kıyafetleri satan mağazalarda hareketlilik başladığını belirten  Göknur mağazası yetklisi hüseyin bey,  piyasada satılan kalitesiz ürünlerden uzak durulması gerektiğini aktardı. Sağlık bakanlığı onaylı ürünler satan Göknur Mağazası çocuklarımızın sağlığını düşünmemiz gerektiğini tüm velilerin bilmesi gerektiğini bildirdi.

 

Adres:
Kurtuluş Mahallesi Ulu Cami Civarı
Eski Belediye Çarşısı No:60/A
Merkez / Kahramanmaraş

 

Şube2: Mimar Sinan Mah. Bediüzzaman Bulv.

 No:30/C  İspark 5 Sitesi Altı Onikişubat Milli Eğitim Müd. Civ.    

Telefon:0 344 2142602  0 344 2210305   0 344 2216654

 Web:   http://www.goknurmagazasi.com/

 

Email:  info@goknurmagazasi.com


Paylas
Etiketler:

YORUMLAR // Henüz yorum yok, ilk yorumu siz yapın.
 


Adı Soyadı (*)


Başlık (*)


Yorum içeriği (*)


2 + 1 = (İki sayının toplamını aşağıdaki kutuya giriniz.) (*)


google fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckK.MARAS


Copyright © 2010 MARAS HABER MERKEZİ Tüm hakları saklıdır.
Sitemiz IHA-HABER7-SHIFTDELETE.NET-HABERVAKTIM.COM abonesidir.