Uluslararası Iıı. Kıtap Fuarına Yogun Ilgı 

Maras Haber Merkezi Facebook SayfasıMaras Haber Merkezi Twitter Sayfası
Kullanıcı Adı: Şifre:
MARAS HABER MERKEZİ


Ana Sayfa / KÜLTÜR-SNT / Uluslararası Iıı. Kıtap Fuarına Yogun Ilgı

Uluslararası Iıı. Kıtap Fuarına Yogun Ilgı Uluslararası Iıı. Kıtap Fuarına Yogun Ilgı

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Uluslararası III.Kitap ve Kültür Fuarı yoğun ilgi görüyor.

2016-10-31, 08:08:38 0 yorum 

27 Ekim Perşembe günü kapılarını açan Uluslararası III. Kitap ve Kültür Fuarına acilisin 3. gününde ziyaretçiler akın ettiler.

Uluslararası III.Kitap ve Kültür Fuarına 27 Ekim 2016 Perşembe günü saat 15.30`da yapılan açılıştan sonra ilk gün yaklaşık 8 bin ziyaretçi giriş yaptı.

Fuarın ikinci gününde ziyaretçi sayısı 12 bin kişi olarak gerçekleşti.

6 Kasım 2016 Pazar gününe kadar açık kalacak olan Uluslararası III. Kitap ve Kültür Fuarına bugün öğle saatine kadar giriş yapan ziyaretçi sayısı 6 bine ulaştı.

Başta öğrenciler olmak üzere ailelerin akın akın geldiği Uluslararası III. Kitap ve Kültür Fuarı’na şu ana kadar giriş yapan ziyaretçi sayısı 30 bine ulaştı.

Paylas
Etiketler:

YORUMLAR // Henüz yorum yok, ilk yorumu siz yapın.
 


Adı Soyadı (*)


Başlık (*)


Yorum içeriği (*)


4 + 2 = (İki sayının toplamını aşağıdaki kutuya giriniz.) (*)


google fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckK.MARASCopyright © 2010 MARAS HABER MERKEZİ Tüm hakları saklıdır.
Sitemiz IHA-HABER7-SHIFTDELETE.NET-HABERVAKTIM.COM abonesidir.