Kahramanmaraş’ta TEOG Deneme Sınavı Yapıldı 

Maras Haber Merkezi Facebook SayfasıMaras Haber Merkezi Twitter Sayfası
Kullanıcı Adı: Şifre:
MARAS HABER MERKEZİ


Ana Sayfa / EĞİTİM / Kahramanmaraş’ta TEOG Deneme Sınavı Yapıldı

Kahramanmaraş’ta TEOG Deneme Sınavı Yapıldı Kahramanmaraş’ta TEOG Deneme Sınavı Yapıldı

Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay ve Kahramanmaraş İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt arasında geçtiğimiz günlerde imzalan protokol

2016-11-23, 16:20:25 0 yorum Dulkadiroğlu belediyesinin sponsorluğunda il geneli TEOG deneme sınavı yapıldı.16 Kasım 2016 Çarşamba günü yapılan TEOG Deneme Sınavı 2. Oturumda gerçekleşti. Sabahleyin yapılan 1. Oturumda Türkçe, Matematik ve Din Kültürü.  Saat 11.40’da başlayan 2. Oturumda ise Türkçe, Fen bilimleri ve İnkılap Tarihi soruları cevaplandırıldı.

Kahramanmaraş İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt, Dulkadiroğlu Belediyesi’nin eğitime olan katkılarından dolayı teşekkür ederek şunları söyledi:

“ Geçen yıl ortaöğretim kurumları için, ortaokullarımız için üniversitemizden yardım ve destek alarak da belli bir grup öğretmenimizi ölçme ve değerlendirme konusunda seminerden geçirmiştik, bu yaptığımız TEOG Deneme Sınavının sorularının tamamı bu arkadaşlarımız tarafından hazırlandı. Yüzde yüz bizim ürünümüz, bizim çalışma arkadaşlarımızın gayretiyle yapıldı.

Kitapçıkların basımı ve masraflarda Dulkadiroğlu Belediyemizce karşılandı kendilerine çok çok teşekkür ediyorum” dedi.

Ülkemizin, İlimiz ve İlçemizin geleceği açısından her zaman olduğu gibi eğitime desteklerinin devam edeceğini kaydeden Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, 21 bin 500 öğrencinin katıldığı TEOG genel deneme sınavına destek verdiklerini kaydetti.

Sınav yapılan okulları gezen Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt, Dulkadiroğlu İlçe Millî Eğitim Müdürü H. İbrahim Çolakkadı, İl Millî Eğitim Müdür Yardımcıları Mustafa Yılmaz, Sıddık Şirikçi, Ahmet Akküncü, Ahmet Sarıtürk, Zekeriya Kahveci, Şube Müdürleri, Mustafa Bardak, Cuma Doğan, Ramazan Paksoy, Ali Karaköse, Ali Tiyek, Mustafa Duran, diğer İlçe Millî Eğitim Müdür ve  Şube Müdürleri sınavın sağlıklı yapılması için denetim ve katkılarını sürdürdüler.

Paylas
Etiketler:

YORUMLAR // Henüz yorum yok, ilk yorumu siz yapın.
 


Adı Soyadı (*)


Başlık (*)


Yorum içeriği (*)


1 + 4 = (İki sayının toplamını aşağıdaki kutuya giriniz.) (*)

K.MARASCopyright © 2010 MARAS HABER MERKEZİ Tüm hakları saklıdır.
Sitemiz IHA-HABER7-SHIFTDELETE.NET-HABERVAKTIM.COM abonesidir.