KSÜ Aşçılık Bölümü Öğrencileri, Yeni Mutfaklarında Hünerlerini Gösterdi 

Maras Haber Merkezi Facebook SayfasıMaras Haber Merkezi Twitter Sayfası
Kullanıcı Adı: Şifre:
MARAS HABER MERKEZİ


Ana Sayfa / GÜNCEL / KSÜ Aşçılık Bölümü Öğrencileri, Yeni Mutfaklarında Hünerlerini Gösterdi

KSÜ Aşçılık Bölümü Öğrencileri, Yeni Mutfaklarında Hünerlerini Gösterdi KSÜ Aşçılık Bölümü Öğrencileri, Yeni Mutfaklarında Hünerlerini Gösterdi

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Otel, Lokanta ve İkram Hizmetleri Bölümü Aşçılık Programı ve Turizm ve Otel İşletmeciliği Programı öğrencileri, KSÜ Senatosu’nu ağırlarken yemek ve servis sunumlarıyla beğeni topladı.

2017-05-19, 21:48:48 0 yorum







 

24-25 Şubat 2017 tarihleri arasında Kuşadası’nda Dünya Şefler Birliği akreditasyonu ile düzenlenen 3. Ulusal Üniversiteler Arası Aşçılık Şampiyonası’nda 4 dalda dereceye giren ve 1 gümüş 3 bronz madalya alarak eğitime başladığı ilk yılda önemli başarılara imza atan KSÜ Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Otel, Lokanta ve İkram Hizmetleri Bölümü Aşçılık Programı öğrencileri, KSÜ Uygulama Oteli içerisinde hizmete giren yeni mutfaklarında yaptıkları yemeklerle ilk misafirlerini ağırladı.Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Öğretim Görevlileri Fatih Kazancı, Seyhan Doğruyol ve Serhan Arslan yönetiminde hazırlanan yemekler büyük bir titizlikle servis edilirken, yapılan yemekler büyük beğeni gördü.

 

KSÜ Rektörü Prof. Dr. Durmuş Deveci ve Senato üyeleri, Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulunun davetlisi olarak gittikleri KSÜ Uygulama Otelinde, Aşçılık Programı öğrencilerinin pişirdiği ve Turizm ve Otel İşletmeciliği öğrencilerinin servis ettiği yemekleri tatma imkânı buldular. Ziyaret kapsamında hizmete giren uygulama mutfağını gezen Rektör Deveci, öğretim elemanları ve öğrencilerle sohbet ederek yürütülen eğitim çalışmalarına ilişkin bilgi aldı.

Paylas
Etiketler:

YORUMLAR // Henüz yorum yok, ilk yorumu siz yapın.
 


Adı Soyadı (*)


Başlık (*)


Yorum içeriği (*)


8 + 2 = (İki sayının toplamını aşağıdaki kutuya giriniz.) (*)









K.MARAS



Copyright © 2010 MARAS HABER MERKEZİ Tüm hakları saklıdır.
Sitemiz IHA-HABER7-SHIFTDELETE.NET-HABERVAKTIM.COM abonesidir.