Akmod Gönüllülerinden Kış Kampı Ve Dağ Tırmanışı 

Maras Haber Merkezi Facebook SayfasıMaras Haber Merkezi Twitter Sayfası
Kullanıcı Adı: Şifre:
MARAS HABER MERKEZİ


Ana Sayfa / GÜNCEL / Akmod Gönüllülerinden Kış Kampı Ve Dağ Tırmanışı

Akmod Gönüllülerinden Kış Kampı Ve Dağ Tırmanışı Akmod Gönüllülerinden Kış Kampı Ve Dağ Tırmanışı

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı bünyesinde kurulan ve sayıları 2.000’İ geçen AKMOD(arama-kurtarma-moral-destek) ekibinden 45 kişilik grup Suçatı mevkiinde kamp yaptı.

2017-11-27, 19:38:07 0 yorum 

25 Kasım 2017 günü düzenlenen kampın bölümünde sabah sporu ve Atlı Dağı tırmanışı vardı. Yaklaşık 3 saat süren, motivasyon ve birliktelik ruhunu pekiştirmeye yönelik aktiviteden sonra inişe geçildi.

İkinci bölümde ise teorik eğitim gerçekleştirildi.  Yangın-deprem tedbirleri ve güvenliği eğitimi, dağcılık, muhabere teknikleri eğitimi, sinevizyon ve slayt gösterileri eşliğinde verildi.

İtfaiye Dairesi Başkanı Cahit Küçükönder’in de katıldığı ve koordine ettiği kampta, katılımcılara aynı zamanda doğal afet ve benzeri durumlarda kriz yönetimi konusunda da sunum yapıldı.

Kampa, Türkiye Belediyeler Birliği’nin organizasyonuyla Kahramanmaraş’a eğitim için gelen Adıyaman, Amasya, Diyarbakır, Hatay ve Şanlıurfa İtfaiyelerinden 20 kişilik bir grup da katıldı.

İtfaiye Dairesi Başkanı Küçükönder ise, kamp programının yıl boyunca rutin aralıklarla ve hafta sonları planlandığını belirterek, programların sayısını artıracaklarını belirtti.

Paylas
Etiketler:

YORUMLAR // Henüz yorum yok, ilk yorumu siz yapın.
 


Adı Soyadı (*)


Başlık (*)


Yorum içeriği (*)


1 + 9 = (İki sayının toplamını aşağıdaki kutuya giriniz.) (*)

K.MARASCopyright © 2010 MARAS HABER MERKEZİ Tüm hakları saklıdır.
Sitemiz IHA-HABER7-SHIFTDELETE.NET-HABERVAKTIM.COM abonesidir.