KSÜ Prof. Dr. Mahmut Kemal Kıymık’ı Andı 

Maras Haber Merkezi Facebook SayfasıMaras Haber Merkezi Twitter Sayfası
Kullanıcı Adı: Şifre:
MARAS HABER MERKEZİ


Ana Sayfa / GÜNCEL / KSÜ Prof. Dr. Mahmut Kemal Kıymık’ı Andı

KSÜ Prof. Dr. Mahmut Kemal Kıymık’ı Andı KSÜ Prof. Dr. Mahmut Kemal Kıymık’ı Andı

28 Aralık 2016 tarihinde vefat eden Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi eski Dekanı Prof. Dr. Mahmut Kemal Kıymık’ın ölüm yıldönümü nedeniyle anma programı düzenlendi.

2018-01-02, 15:57:36 0 yorumKSÜ Cahit Zarifoğlu Konferans Salonunda gerçekleştirilen anma programının açılış konuşmasını Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Fatih Kıllı Yaptı. Üniversitemizin kuruluşundan itibaren önemli görevlerde bulunan merhum Prof. Dr. Mahmut Kemal Kıymık’ı rahmetle anan Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Fatih Kıllı, “Uzun yıllar birlikte çalıştık, çalışkan, üretken ve örnek bir insandı.” şeklinde konuştu.

 

Anma programına KSÜ senato üyeleri, Elektrik Mühendisleri Odası Gaziantep Şubesi Yönetim Kurulu Başkan ve üyeleri, üniversite ve meslek odasından çalışma arkadaşları ile birlikte öğrencileri katılırken, katılımcılar program kapsamında Prof. Dr. Mahmut Kemal Kıymık’la ilgili anıları yâd ederek, duygularını paylaştılar.

 

Anma programı kapsamında İlahiyat Fakültesi Öğretim Görevlisi Arif Yücel tarafından Kur’an-ı Kerim tilaveti gerçekleştirildi.

 

Prof. Dr. Mahmut Kemal Kıymık için 7 ve 8. Dönem yönetim kurulu başkanlığını yürüttüğü Elektrik Mühendisleri Odası Gaziantep Şubesi tarafından 28 Aralık 2017 Cuma günü Gaziantep’te ki mezarı başında da anma programı düzenlendi.

Paylas
Etiketler:

YORUMLAR // Henüz yorum yok, ilk yorumu siz yapın.
 


Adı Soyadı (*)


Başlık (*)


Yorum içeriği (*)


2 + 8 = (İki sayının toplamını aşağıdaki kutuya giriniz.) (*)

K.MARASCopyright © 2010 MARAS HABER MERKEZİ Tüm hakları saklıdır.
Sitemiz IHA-HABER7-SHIFTDELETE.NET-HABERVAKTIM.COM abonesidir.