Kahramanmaraş’ta Kütüphanecilik Masaya Yatırıldı 

Maras Haber Merkezi Facebook SayfasıMaras Haber Merkezi Twitter Sayfası
Kullanıcı Adı: Şifre:
MARAS HABER MERKEZİ


Ana Sayfa / GÜNCEL / Kahramanmaraş’ta Kütüphanecilik Masaya Yatırıldı

Kahramanmaraş’ta Kütüphanecilik Masaya Yatırıldı  Kahramanmaraş’ta Kütüphanecilik Masaya Yatırıldı

Kahramanmaraş’ta Kütüphanecilik Masaya Yatırıldı

2018-06-01, 18:20:53 0 yorumKahramanmaraş Türk Kütüphaneciler Derneği Yönetim Kurulunun, Rektör Can’ı Ziyaretinde Kahramanmaraş’ta Kütüphanecilik Masaya Yatırıldı

Türk Kütüphaneciler Derneği Kahramanmaraş Şubesi Başkanı Sadullah Kılıç ve yönetim kurulu üyeleri, Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) Rektörü Prof. Dr. Niyazi Can’ı ziyaret ettiler.

 

Ziyarette dernek yönetiminde yer alan Belediye Kütüphaneleri, Üniversite Kütüphanesi ve İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Kütüphaneleri temsilcileri yer aldı.

 

Türk Kütüphaneciler Derneği Kahramanmaraş Şubesi Başkanı Sadullah Kılıç, 19 kütüphanesi olan Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi kütüphane personeline KSÜ Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı tarafından verilen “Hizmet İçi Eğitim Seminerleri”  için Rektör Can’a teşekkür etti.

 

Kahramanmaraş’ta kültür ve kütüphane hizmetleri konusunda karşılıklı görüş alışverişinde bulunulan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Rektör Prof. Dr. Niyazi Can, Milli Eğitim Bakanlığında görev yaptığı dönemde Milli Eğitim Bakanlığına bağlı kütüphane çalışanlarına İstanbul’da hizmet içi eğitim seminerleri verdiklerini belirterek, kütüphane hizmetlerinde çeşitlilik oluşturmak ve sıra dışı hizmetler sunmak gerekliliğinin üzerinde durdu. Okuma alışkanlığını kazandırmak ve kütüphaneleri hayatımızın içerisine katmak için gerekli tüm çağdaş yol ve yöntemlere başvurmak gerektiğini belirten Rektör Can, kitapla, okumayla ve kütüphanelerle iç içe olmayan toplumların gelişmesinin mümkün olmayacağını ifade etti.

 

Rektör Can ziyaretin ardından dernek üyeleri ile birlikte Üniversitemizde yapımı devam eden ve bitme aşamasına gelen yeni kütüphane binasını gezdi. Geziye KSÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Zekeriya Pak ve Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Kemal Hançerli de iştirak etti.Rektör Can ve beraberindeki heyete bina hakkında bilgiler verdi. Bilmen, yeni kütüphane binasının 24 saat yaşayan bir merkeze dönüştürülmesi için gerekli olan düzenlemelere ilişkin önerilerini paylaştı.  

 

Yeni kütüphane binasını büyük bir ilgiyle gezen Kahramanmaraş Türk Kütüphaneciler Derneği Şubesi Başkanı Sadullah Kılıç ve yönetim kurulu üyeleri, misafirperverliği için Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Niyazi Can’a memnuniyet ve teşekkürlerini ifade ettiler. 

Paylas

YORUMLAR // Henüz yorum yok, ilk yorumu siz yapın.
 


Adı Soyadı (*)


Başlık (*)


Yorum içeriği (*)


5 + 9 = (İki sayının toplamını aşağıdaki kutuya giriniz.) (*)


google fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckK.MARASCopyright © 2010 MARAS HABER MERKEZİ Tüm hakları saklıdır.
Sitemiz IHA-HABER7-SHIFTDELETE.NET-HABERVAKTIM.COM abonesidir.