Büyükşehir’den Ücretsiz Spor Kursları 

Maras Haber Merkezi Facebook SayfasıMaras Haber Merkezi Twitter Sayfası
Kullanıcı Adı: Şifre:
MARAS HABER MERKEZİ


Ana Sayfa / GÜNCEL / Büyükşehir’den Ücretsiz Spor Kursları

Büyükşehir’den Ücretsiz Spor Kursları Büyükşehir’den Ücretsiz Spor Kursları

Sporun ve sporcunun gelişimi adına hizmet ve yatırımlarına aralıksız devam eden Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi,

2018-09-01, 11:42:27 0 yorumKahramanmaraş halkının spor yapabilmeleri için ücretsiz spor kurslarını başlatıyor.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi tarafından yaz spor okullarının sona ermesinin ardından halka yönelik başlatılan ücretsiz spor kurslarına kayıtlar başlarken, eğitimler 4 Eylül 2018 Salı günü başlayacak.

Özellikle 20 yaş üzeri insanların faydalanabileceği spor kursları Orman Dairesi Spor Salonu, Necip Fazıl Spor Salonu, Belediye Spor Tesisleri gibi yerlerde verilecek.

Kahramanmaraş Halkının spor yapabilmesi adına başlatılan kurslarda ayrıca bayanlara ve ev hanımlarına yönelik özel kurslar da düzenleniyor.

20 yaş üzerin insanlara yönelik düzenlenecek olan Spor kursları; Voleybol, Basketbol, Futbol, Hentbol, Badminton, Tenis, Güreş, Rafting, Karate, Kickboks, yüzme, aerobik, step, pilates ve fitness gibi dallarda gerçekleştirilecek.

Bu spor kurslarına katılmak isteyenler Sağlık Raporu, Kimlik Fotokopisi ve 1 adet resimle Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Spor Tesisleri’ne müracaat edebilirler.

20 Yaş üzeri insanlara yönelik verilecek olan bu kurslar Belediye Spor Tesislerinde, Orman Dairesi Spor Salonu, Necip Fazıl Spor Salonu gerçekleştirilecek.

Öte yandan bayanlara yönelik olarak Osman Sayın Spor Salonu’nda Aerobik, step, pilates ve fitness dallarında 50 TL ücret karşılığında verilecek olan kurslar Pazartesi, Çarşamba, Perşembe ve Cumartesi günleri gerçekleştirilecek.

Bu spor kurslarına katılmak isteyenler 0344 235 25 14 nolu telefondan bilgi alabilirler.

Paylas

YORUMLAR // Henüz yorum yok, ilk yorumu siz yapın.
 


Adı Soyadı (*)


Başlık (*)


Yorum içeriği (*)


6 + 9 = (İki sayının toplamını aşağıdaki kutuya giriniz.) (*)


google fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckK.MARASCopyright © 2010 MARAS HABER MERKEZİ Tüm hakları saklıdır.
Sitemiz IHA-HABER7-SHIFTDELETE.NET-HABERVAKTIM.COM abonesidir.