Turizmin Yeni Gözdesi Demirciler Çarşısı 

Maras Haber Merkezi Facebook SayfasıMaras Haber Merkezi Twitter Sayfası
Kullanıcı Adı: Şifre:
MARAS HABER MERKEZİ


Ana Sayfa / GÜNCEL / Turizmin Yeni Gözdesi Demirciler Çarşısı

Turizmin Yeni Gözdesi Demirciler Çarşısı Turizmin Yeni Gözdesi Demirciler Çarşısı

Kurban Bayramı vesilesiyle Demirciler Çarşısı esnafını ve alışveriş yapan vatandaşları ziyaret eden Belediye Başkanı Necati Okay, “Restorasyon çalışmalarıyla küllerinden yeniden doğan Demirciler Çarşımız turizmin gözbebeği oldu” dedi.

2018-09-01, 11:48:10 0 yorumÇarşı esnafı ve vatandaşlarla bayramlaşan Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, esnafın restorasyon çalışmasından duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Çarşının çok özel bir çehreye sahip olduğunu aktaran Başkan Okay, zamanla daha da önem kazanacak olan Demirciler Çarşısının turizmin göz bebeği haline geleceğini aktardı.

Başkan Okay, esnaf ve vatandaş ziyaretinden sonra yaptığı konuşmasını şu şekilde sürdürdü: “İlçemizin tarihi ve kültürel değeri en yüksek olan önemli alışveriş noktalarından olan Demirciler Çarşısının yeniden ayağa kaldırılması bizleri son derece memnun etti. Büyükşehir Belediyemizin burada yaptığı restorasyon çalışması buradaki esnafımız ve ilçemizin turizm potansiyelini artırması adına çok iyi oldu. Bu önemi de göz önünde bulundurarak bizler de burada özel çalışmalar yapıyoruz. Bu bölgeyi turizme kazandırma adına müzeler inşa ediyor, tarihi konakları gün yüzüne çıkarıyoruz. Esnafımızın Kurban Bayramı olması vesilesiyle de hareketli geçirdiği bu günlerde bizler de onları ziyaret ettik. Satışlardan gayet memnunlar. Kurban Bayramı olmasına ekonomik hareketliliği de beraberinde getirdi. Bu da hem esnafımızı sevindirdi hem de bizleri mutlu etti. Ben onlara hayırlı ve bereketli alışverişler diliyorum.”

Paylas

YORUMLAR // Henüz yorum yok, ilk yorumu siz yapın.
 


Adı Soyadı (*)


Başlık (*)


Yorum içeriği (*)


8 + 5 = (İki sayının toplamını aşağıdaki kutuya giriniz.) (*)


google fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckK.MARASCopyright © 2010 MARAS HABER MERKEZİ Tüm hakları saklıdır.
Sitemiz IHA-HABER7-SHIFTDELETE.NET-HABERVAKTIM.COM abonesidir.