Mahçiçek:Örnek Belediye Olacağız 

Maras Haber Merkezi Facebook SayfasıMaras Haber Merkezi Twitter Sayfası
Kullanıcı Adı: Şifre:
MARAS HABER MERKEZİ


Ana Sayfa / GÜNCEL / Mahçiçek:Örnek Belediye Olacağız

Mahçiçek:Örnek Belediye Olacağız Mahçiçek:Örnek Belediye Olacağız

Mahçiçek “ Örnek Belediye Olacağız”

2018-09-01, 11:53:52 0 yorumOnikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek hizmet ideallerinden bahsederek “Belediyemizin örnek olmasını sağlamamız lazım. Çalışmamızla, hizmetimizle, vizyon ve misyonumuzla model ve modern bir belediye olmamız gerekiyor. Çalışma şartlarımız fiziki olarak çok iyi olmasa da ideali yakalamamız lazım.

Burada yapacağımız küçük tasarruflar insanlarımıza başka hizmetler yapmamıza imkân sağlayacaktır. Her yöne tek arabayla ayrı ayrı gideceğimize, bir arabayla birden fazla kişi olarak ulaşım sağlasak tasarruf etmiş olacağız.” ifadelerini kullandı

“Yeni Hizmet Binası İle Özel Hizmet Gelecek”

Başkan Mahçiçek konuşmasında yeni hizmet binasına taşındıktan sonra hizmetin çok özenli yapılması gerektiğini belirterek, “Yaklaşık 2-3 aya kadar yeni hizmet binamıza taşınmış olacağız. Tabi orada yeni baştan bir düzen kuracak, kılık kıyafetimizden davranışımıza kadar hassasiyet göstereceğiz. Vatandaşlarımızla iyi diyalog kuracak, işimizi hak ettiği ciddiyetiyle yapacağız. Üretken bir karakter ile hareket edeceğiz. Maaşlarımızı vicdanımız rahat bir şekilde hak edeceğiz. İş programlarını iyi yapan, devletin malını hor kullanmayan, gereksiz elektrikleri kullanmayan, çok daha düşünceli ve verimli bir belediye olmalıyız. Evlerimizde gösterdiğimiz tasarruf hassasiyetini iş yerimizde de göstereceğiz.” İfadelerini kullanarak, personellerle tek tek selamlaşarak, bayram dileklerini iletti.

Paylas

YORUMLAR // Henüz yorum yok, ilk yorumu siz yapın.
 


Adı Soyadı (*)


Başlık (*)


Yorum içeriği (*)


1 + 8 = (İki sayının toplamını aşağıdaki kutuya giriniz.) (*)


google fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckK.MARASCopyright © 2010 MARAS HABER MERKEZİ Tüm hakları saklıdır.
Sitemiz IHA-HABER7-SHIFTDELETE.NET-HABERVAKTIM.COM abonesidir.