Yeniden Dirilişe Bir Tutkum Var Söyleşi Programı Gerçekleştirildi. 

Maras Haber Merkezi Facebook SayfasıMaras Haber Merkezi Twitter Sayfası
Kullanıcı Adı: Şifre:
MARAS HABER MERKEZİ


Ana Sayfa / GÜNCEL / Yeniden Dirilişe Bir Tutkum Var Söyleşi Programı Gerçekleştirildi.

Yeniden Dirilişe Bir Tutkum Var Söyleşi Programı Gerçekleştirildi. Yeniden Dirilişe Bir Tutkum Var Söyleşi Programı Gerçekleştirildi.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi ve TÜGVA işbirliği ile Yeniden Dirilişe Bir Tutkum Var Söyleşi programı gerçekleştirildi.

2018-11-14, 07:44:16 0 yorumNecip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen programa Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt ile çok sayıda davetli katıldı.

Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi’nin hınca hınç dolu olduğu programda hemşehrimiz Stratejist Abdullah Çiftçi ve Araştırmacı Yazar Abdurrahman Uzun konuşmacı olarak katıldı.

Program Hakkari’de meydana gelen mühimmat deposu patlamasında şehit olanlar başta olmak üzere tüm şehitlerimiz için Kur’an-ı Kerim Tilaveti ile başladı.

TÜGVA Kahramanmaraş İl Temsilcisi Furkan Seyithanoğlu’nun açılış konuşmasının ardından Dijital Dünya’nın geldiği nokta ve beraberinde getirdikleri konusunda bir konuşma yapan Stratejist Abdullah Çiftçi, dünya üzerinde yaşanan gelişmeleri aktardı.

Araştırmacı Yazar Abdurahman Uzun ise dijital dünya ile birlikte yaşanan son gelişmeleri, dünya üzerinde yazılan senaryoları ve oynanan oyunları dile getirerek, gençliğin her zaman uyanık ve dimdik ayakta durması gerektiğini ifade etti.

Programın sonunda Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç her iki konuşmacıya da birer buket çiçek takdim ederek: “Gerçekten güzel bir program oldu. Her iki konuşmacımıza da yürekten çok teşekkür ediyorum bizleri aydınlattıkları için. Daha nice programlarda kendileri ile tekrar görüşmek dileğiyle hepinize saygılar sunuyorum” dedi.

Paylas

YORUMLAR // Henüz yorum yok, ilk yorumu siz yapın.
 


Adı Soyadı (*)


Başlık (*)


Yorum içeriği (*)


8 + 6 = (İki sayının toplamını aşağıdaki kutuya giriniz.) (*)

K.MARASCopyright © 2010 MARAS HABER MERKEZİ Tüm hakları saklıdır.
Sitemiz IHA-HABER7-SHIFTDELETE.NET-HABERVAKTIM.COM abonesidir.