Genç Nida Kur´an-ı Kerim´i Güzel Okuma ve Hafızlık yarışması yapıldı. 

Maras Haber Merkezi Facebook SayfasıMaras Haber Merkezi Twitter Sayfası
Kullanıcı Adı: Şifre:
MARAS HABER MERKEZİ


Ana Sayfa / EĞİTİM / Genç Nida Kur´an-ı Kerim´i Güzel Okuma ve Hafızlık yarışması yapıldı.

Genç Nida Kur´an-ı Kerim´i Güzel Okuma ve Hafızlık yarışması yapıldı. Genç Nida Kur´an-ı Kerim´i Güzel Okuma ve Hafızlık yarışması yapıldı.

Kahramanmaraş Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi Salonunda İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen “Genç Nisa Kur´an-ı Kerim´i Güzel Okuma” ve Hafızlık yarışması yapıldı.

2018-12-29, 21:18:32 0 yorum 

İl Milli Eğitim Müdürü Cemal Yılmaz, yaptığı açılış konuşmasında; “Kıymetli müdürlerimiz, jüri üyelerimiz, öğretmenlerimiz, sevgili gençler, kıymetli velilerimiz; bu salonda bu hafta peş peşe Allah’ın bize rehber olarak, yol haritası olarak gönderdiği Kur´an-ı Azimi Şanın en güzel şekilde okumak ve okuma esnasında da birbirimizle kuran eksenli olarak yarışmak üzere toplanıyoruz. Daha önce erkek öğrenciler arasında yarışma oldu, hafızlarımız arasında yarışma oldu, ezanı güzel okuma yarışması oldu ve bu gün de kızlarımızın Kuranı Kerimi en güzel şekilde okuma yarışmasını gerçekleştiriyoruz. Kur´an-a gönül vermiş, Kur´an terbiyesi ve Kur´an ahlakı ile ahlaklanmış bütün öğrencilerimizi zaten mümine, mümin olmakla birinci olduklarını ortaya koymuş oldular ama, bir sıralama da mutlaka yapılacaktır. Şimdiden bütün öğrencilerimize başarılar diliyorum.” diyerek konuşmasını sonlandırdı.

“Genç Nida ‘Kur´an-ı Kerim´i Güzel Okuma” yarışmasına il genelinden 13 imam hatip lisesi katıldı. “Genç Nida ‘Kur´an-ı Kerim´i Güzel Okuma”  yarışmasını, Onikişubat ilçesi Necmettin Erbakan Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencisi Emine İlbilgi birinci olarak tamamladı. Elbistan ilçesi Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencisi Zehra Bozkurt ikinci ve Onikişubat ilçesi İklime Hatun Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencisi Esra Aksoy ise üçüncü oldu.

“Kuranın Genç Muhafızları Hafızlık” yarışmasına ise 7 imam hatip lisesi katıldı.  Dulkadiroğlu ilçesi Hacı Mehmet Kalay Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencisi Betül Hilvani birinci olarak tamamladı. Onikişubat ilçesi Kale Şehit A.Tayyip Olçok Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencisi Ayşeğül Aslan birinci olarak tamamladı. Dulkadiroğlu ilçesi Öğretmenler Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencisi Süleaf İdris üçüncü oldu, yarışmada derece alan öğrencilere hediyelerinin takdim edilmesinin ardından program sona erdi.

Paylas

YORUMLAR // Henüz yorum yok, ilk yorumu siz yapın.
 


Adı Soyadı (*)


Başlık (*)


Yorum içeriği (*)


4 + 7 = (İki sayının toplamını aşağıdaki kutuya giriniz.) (*)


google fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckK.MARASCopyright © 2010 MARAS HABER MERKEZİ Tüm hakları saklıdır.
Sitemiz IHA-HABER7-SHIFTDELETE.NET-HABERVAKTIM.COM abonesidir.