Başkan Güngör, Sonunda Ekibini Tamamladı. 

Maras Haber Merkezi Facebook SayfasıMaras Haber Merkezi Twitter Sayfası
Kullanıcı Adı: Şifre:
MARAS HABER MERKEZİ


Ana Sayfa / GÜNCEL / Başkan Güngör, Sonunda Ekibini Tamamladı.

Başkan Güngör, Sonunda Ekibini Tamamladı. Başkan Güngör, Sonunda Ekibini Tamamladı.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesinde hızlı başlayan rotasyon Genel Sekreterin değişim sinyallerini vermesiyle son buluyor.

2019-06-26, 08:12:06 0 yorumSASKİ Sakarya Büyükşehir Belediyesi Genel Müdürü Doktor Rüstem Keleş, yeni Genel Sekreteri mi oluyor ? Göreve gelir gelmez 6 unvansız Daire Başkanı, 6 Mevcut Daire Başkanı ve bir çok şube müdürünü görevden alan Başkan Güngör kendi ekibinin başına başarılı bürokrat doktor Rüstem Keleş’i getireceği öne sürüldü. Cumhurbaşkanına en yakın isimlerden birisi olan Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, İstanbul seçim çalışmaları sonrası ayağının tozuyla geldiği Kahramanmaraş’ta yeni değişiklikler için düğmeye bastı. Belediye mevzuatı ile alakalı 7 kitap yazan ve bu konuda başarılı olan bürükrat Başkan Güngör kendinden sonra sorumlu olacak Genel Sekreterini sonunda buldu. 10 Nisanda koltuğa oturan ve o tarihten bu yana Genel Sekreter arayışını sürdüren Başkan Güngör, sonunda ekibini tamamladı.  

Paylas
Etiketler:

YORUMLAR // Henüz yorum yok, ilk yorumu siz yapın.
 


Adı Soyadı (*)


Başlık (*)


Yorum içeriği (*)


4 + 9 = (İki sayının toplamını aşağıdaki kutuya giriniz.) (*)


google fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckK.MARAS


Copyright © 2010 MARAS HABER MERKEZİ Tüm hakları saklıdır.
Sitemiz IHA-HABER7-SHIFTDELETE.NET-HABERVAKTIM.COM abonesidir.