İnterprise Rent a Car ın Bayiliğini Toyota Plaza Toymar Aldı 

Maras Haber Merkezi Facebook SayfasıMaras Haber Merkezi Twitter Sayfası
Kullanıcı Adı: Şifre:
MARAS HABER MERKEZİ


Ana Sayfa / FİRMA HABER / İnterprise Rent a Car ın Bayiliğini Toyota Plaza Toymar Aldı

İnterprise Rent a Car ın Bayiliğini Toyota Plaza Toymar Aldı İnterprise Rent a Car ın Bayiliğini Toyota Plaza Toymar Aldı

1957 yılında ABD’de kurulan 8200 ofisi ile global anlamda hizmet veren dünyanın en büyük araç kiralama şirketi Enterprise ’ın K.Maraş Bayiliğini Toyota Plaza Toymar aldı.

2020-01-03, 19:01:49 0 yorum 

 Kurulduğu tarihten itibaren hizmet kalitesi, hizmet ağı ve sektörüne yaptığı yatırımlarla hızla büyüyerek genişleyen, Enterprise Rent a Car markası kısa sürede dünya çapında büyüme gösteren Enterprise Rent a Car K.Maraş Bayiiliğini Toyota Plaza Toymar aldı.

Enterprise araç kiralama firması 1220 ofis ile 69 ülke, 965 şehirde hizmet vermektedir.

Toyota Plaza Toymar güvencesi ile sizlere en iyi araç kiralama seçeneklerini sunmaya devam ediyoruz. Firmamızın en büyük önceliği siz değerli müşterilerimizin güvenli bir sürüş keyfi yaşamasıdır. Bu yüzden tüm araçlarımız en yüksek seviye güvenlik donanımları ile siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunulur.

Toyota Plaza Toymar Enterprise Rent a Car oto kiralama seçeneklerimizde, her yıl düzenli olarak yenilenen araç filomuz ile sizlere güvenli ve yeni araçlar sunmaya devam ediyoruz.

Toyota Plaza Toymar servis ağı olarak tüm araçlarımız sizin için düzenli olarak yetkili servis bakımları yapılarak garajımızda hazır olarak bekletiliyor. Bu sayede sizin sürüş güvenliğinize bir artı daha ekleyerek sizlere hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Toyota Plaza Toymar olarak sizin ihtiyaçlarınızı karşılamak için en iyi donanımlarla tercih edilerek araç filomuza kattığımız araçlarımız ile K.Maraş Enterprise Rent a Car Bayii olarak hizmetinizdeyiz.

 

Mehmet Akif Mah.Doğu Çevreyolu Bulvarı No:99/A

Dulkadiroğlu / Kahramanmaraş

0535 714 82 32

 

 

 

Paylas

YORUMLAR // Henüz yorum yok, ilk yorumu siz yapın.
 


Adı Soyadı (*)


Başlık (*)


Yorum içeriği (*)


4 + 5 = (İki sayının toplamını aşağıdaki kutuya giriniz.) (*)


google fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckK.MARAS


Copyright © 2010 MARAS HABER MERKEZİ Tüm hakları saklıdır.
Sitemiz IHA-HABER7-SHIFTDELETE.NET-HABERVAKTIM.COM abonesidir.