Nazar Lahmacun & Et Lokantası Hizmete Açıldı 

Maras Haber Merkezi Facebook SayfasıMaras Haber Merkezi Twitter Sayfası
Kullanıcı Adı: Şifre:
MARAS HABER MERKEZİ


Ana Sayfa / FİRMA HABER / Nazar Lahmacun & Et Lokantası Hizmete Açıldı

Nazar Lahmacun & Et Lokantası Hizmete Açıldı Nazar Lahmacun & Et Lokantası Hizmete Açıldı

K.Maraş ta 2005 Yılından beri Pide ve lahmacun fırını olarak hizmet eden Nazar Pide ve Lahmacun Fırını sahibi Erol Karateke Nazar Et Lokantasını K.Maraş’lıların hizmetine açtı.

2020-07-05, 06:28:02 0 yorumNazar  Et Lokantasının açılışına vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi .Açılış öncesi bir konuşma yapan Firma sahibi Erol Karateke  son yıllarda kazandığı ivmeye hem istihdama, hem de damak tadımıza yeni lezzetler katacak mekanlar katılmaktadır. Bu mekanların sayısının  K.Maraş büyüdükçe  artmasının, ihtiyaca karşılık vermesinin memnuniyeti içindeyiz dedi.

Yeni mekânıyla Kahramanmaraş ‘lılara hizmet vereceğinden mutluluk duyduklarını, bu gibi iş yerlerinin  Kahramanmaraş 'da artmasını temenni ettiklerini belirttiler. 


Açılaşa gelen Vatandaşlarla tek tek ilgilenen Nazar Et Lokantası Sahibi Erol Karateke, ise, yeni mekânlarıyla Kahramanmaraş halkına  çok daha iyi hizmet vermeyi hedeflediklerini belirterek, "Bundan böyle lezzet severlere hizmet verecek olan Nazar et Lokantası  müşteri memnuniyetini, kaliteli servisi ve lezzeti ön planda tutarak Müşterilerimize, Kaliteli yemek,Alkolsuz bir ortam ve  güler yüzlü servis, zengin menü ve her bütçeye uygun lezzetleri sunmak asıl amacımız olacaktır. dedi.

Yatırımlarına bir yenisini daha ekleyen Karateke  Anadolu Mutfağı'nın K.Maraştaki yeni adresi olarak gösterilen, farklı ve şık dekoru, profesyonel ekibi ve zengin menüsü ile siz K.Maraşlı müşterilerini bekliyor.  

 

REZERVASYON

Yunus Emre Mahallesi

76006 Sokak No: 13/A

Onikişubat / Kahramanmaraş

0344 215 41 98

0533 722 34 11

Paylas

YORUMLAR // Henüz yorum yok, ilk yorumu siz yapın.
 


Adı Soyadı (*)


Başlık (*)


Yorum içeriği (*)


5 + 7 = (İki sayının toplamını aşağıdaki kutuya giriniz.) (*)


google fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckK.MARAS


Copyright © 2010 MARAS HABER MERKEZİ Tüm hakları saklıdır.
Sitemiz IHA-HABER7-SHIFTDELETE.NET-HABERVAKTIM.COM abonesidir.