KSÜ Göksun Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Müdürlüğüne Doç. Dr. Ali Haluk Pınar Atandı

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) Göksun Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Müdürlüğüne İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi (İİBF) Öğretim Üyesi Doç. Dr. Ali Haluk Pınar atandı.

2018-01-30, 20:20:33 yorum


5 Aralık 2017 de İİBF Dekanlığına atanan ve aynı zamanda Göksun Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Müdürlüğünü yürüten Prof. Dr. Seyhan Taş, Göksun Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Müdürlüğü görevini Doç. Dr. Ali Haluk Pınar’a devretti. Devir teslim töreninde Üniversitemiz Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İbrahim Örnek’te hazır bulundu. Rektör yardımcısı Prof. Dr. İbrahim Örnek ve İİBF Dekanı Prof. Dr. Seyhan Taş, Yüksekokul Müdürü Pınar’ı yeni görevinden dolayı tebrik ederek başarılar dilediler.

 

Doç. Dr. Ali Haluk Pınar, kendisini bu göreve layık gören Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Durmuş Deveci’ye ve Göksun Uygulamalı Bilimler Yüksekokuluna yapmış olduğu hizmet ve katkılardan dolayı Prof. Dr. Seyhan TAŞ’a teşekkürlerini sundu.

 

Yüksekokul Müdürü Pınar, Göksun Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Bankacılık ve Finans Bölümüne, önümüzdeki eğitim-öğretim yılından itibaren öğrenci alımı için başvuruda bulunacaklarını belirterek, “Çalışma arkadaşlarımızla birlikte hedefimiz, Yüksekokulumuza yeni bölümler kazandırmak ve tüm bölümlerimizi aktif hale getirmek olacak.” dedi.

 

İİBF Dekanı Prof. Dr. Seyhan Taş Göksun Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Ali Haluk Pınar’a günün anısına Kahramanmaraş el işçiliği oyma ceviz sandık hediye etti.

Bu haber www.marashabermerkezi.com adresinden 24.03.2019 tarihinde alinmistir.