Boutique Vav Hotel Kahramanmaraş’ta Hizmete Açıldı 

Maras Haber Merkezi Facebook SayfasıMaras Haber Merkezi Twitter Sayfası
Kullanıcı Adı: Şifre:
MARAS HABER MERKEZİ


Ana Sayfa / FİRMA HABER / Boutique Vav Hotel Kahramanmaraş’ta Hizmete Açıldı

Boutique Vav Hotel Kahramanmaraş’ta Hizmete Açıldı Boutique Vav Hotel Kahramanmaraş’ta Hizmete Açıldı

Kahramanmaraş’ta oteller zincirine bir yenisi daha eklendi.

2016-04-01, 13:15:19 0 yorumKAHRAMAN ŞEHRİMİZE YAKIŞIR !!!!

İsmetpaşa Mh. Hükümet Cd. 12. Sokak ta   geçtiğimiz hafta içerisinde açılan  BOUTİQUE  VAV HOTEL ilk müşterisini almaya başladı. ATR GRUP LTD.ŞTİ çatısı altında  kurulan, BUTİK tarzı ve iç mimarisi ile dikkat çeken otelin bünyesinde;  32 oda, halka açık VOCCA BİSTRO kafe, Türk Hamamı, Sauna ile birlikte Uzakdoğulu masözlerin hizmet verdiği VAV WELLNESS bulunmaktadır.

ATR Grup Yönetim Kurulu Başkanı  Ali Rıza ATTAROĞLU  ile yapılan görüşmede ;  Kahramanmaraş’ta farklı bir konsept oluşturma hedefi ile yola çıktıklarını,  hedeflerinden de taviz vermeden hizmette kaliteden kaçmadıklarını ve iyi bir kadro oluşturduklarını.  Yenilikçi yönü ön planda tutarak  ve yeni projelere imza atarken geleneklerinden de vazgeçmediklerini belirtmiştir.

Boutigue Vav Hotel Kahraman şehrimizi tanıtır mahiyette düzenlenmiş olan  iç mimarisi ile de dikkat çekmektedir. Odalarında, 700 yıllık Osmanlı tarihinden esinlenerek özel üretim VAKKO  kumaşlar  kullanılmış olması da Boutique Vav Hotel’e ayrı bir zenginlik katmıştır.  

 

ATR Grubun, NASYA mimarlık ile olan ortaklığından oluşan  ATNAS GRUP ile de üniversite kavşağında 216 RESİDENCE adlı, Stüdyo, 1+1 ve 2+1 dairelerden oluşan 2018 yılında teslim edilecek toplam 216 dairelik projesi devam etmektir. 

 

İletişim Bilgileri

 
  • İsmetpaşa Mahallesi Yeni Hükümet Caddesi 36012. Sokak No:5

    Posta Kodu: 46100 Dulkadiroğlu/ Kahramanmaraş

  • Tel: +90 (344) 223 18 18

  • Fax: +90 (344) 223 18 19
  • Gsm: +90 (542) 223 18 29
  • info@vavhotel.com
  • www.vavhotel.com


            

Paylas

YORUMLAR // Henüz yorum yok, ilk yorumu siz yapın.
 


Adı Soyadı (*)


Başlık (*)


Yorum içeriği (*)


7 + 7 = (İki sayının toplamını aşağıdaki kutuya giriniz.) (*)


google fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckK.MARAS


Copyright © 2010 MARAS HABER MERKEZİ Tüm hakları saklıdır.
Sitemiz IHA-HABER7-SHIFTDELETE.NET-HABERVAKTIM.COM abonesidir.