Elbistan Sevgi Anaokulu Öğretmenleri KADEP Tiyatrosunu Oluşturdu 

Maras Haber Merkezi Facebook SayfasıMaras Haber Merkezi Twitter Sayfası
Kullanıcı Adı: Şifre:
MARAS HABER MERKEZİ


Ana Sayfa / EĞİTİM / Elbistan Sevgi Anaokulu Öğretmenleri KADEP Tiyatrosunu Oluşturdu

Elbistan Sevgi Anaokulu Öğretmenleri KADEP Tiyatrosunu Oluşturdu Elbistan Sevgi Anaokulu Öğretmenleri KADEP Tiyatrosunu Oluşturdu

Kahramanmaraş - Elbistan Sevgi Anaokulu öğretmenlerinin İl Millî Eğitim Müdürlüğünün Kahramanmaraş Değerler Eğitimi Projesi kapsamında oluşturduğu tiyatro ekibi, ayın değeri olan İsraf konusunu sahnede canlandırdı.

2017-01-17, 19:48:03 0 yorumKADEP projesi kapsamında Elbistan Sevgi Anaokulu Öğretmenleri tarafından her ay düzenli olarak yapılan “Öğretmen Tiyatrosu” bu ay da “İSRAF” konusu için “4 Mevsim Bahar Olsa Bu Şehre Su Gelse” adlı tiyatroyla perdelerini açtı.

 

Öğrenciler ve okul personeli tarafından çok beğenilen tiyatro ile ilgili görüşlerini belirten öğretmenler, kendilerinin de rolleriyle öğrenciler kadar keyif aldıklarını söylediler. Tiyatro gösteriminin ardından bilgi veren okul müdürü Emine Selçuk Beyazıt, öğretmenleri bu özverili ve farklı çalışmalarından doları tebrik ettiğini, tiyatroda rol alan öğretmenlerle birlikte şubat ayı konusu olan “VATAN SEVGİSİ” değeri için de öğrencileriyle birlikte velilerine de perdeyi açmayı planladıklarını belirtti.

Paylas
Etiketler:

YORUMLAR // Henüz yorum yok, ilk yorumu siz yapın.
 


Adı Soyadı (*)


Başlık (*)


Yorum içeriği (*)


9 + 7 = (İki sayının toplamını aşağıdaki kutuya giriniz.) (*)

K.MARASCopyright © 2010 MARAS HABER MERKEZİ Tüm hakları saklıdır.
Sitemiz IHA-HABER7-SHIFTDELETE.NET-HABERVAKTIM.COM abonesidir.