Vali Ömer Faruk Coşkun Şehit Ailelerini Misafir Etti 

Maras Haber Merkezi Facebook SayfasıMaras Haber Merkezi Twitter Sayfası
Kullanıcı Adı: Şifre:
MARAS HABER MERKEZİ


Ana Sayfa / GÜNCEL / Vali Ömer Faruk Coşkun Şehit Ailelerini Misafir Etti

Vali Ömer Faruk Coşkun Şehit Ailelerini Misafir Etti  Vali Ömer Faruk Coşkun Şehit Ailelerini Misafir Etti

Türkoğlu ilçesinden gelen şehit aileleri, Vali Ömer Faruk Coşkun’u ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

2020-07-09, 06:23:08 0 yorum 

Misafirleri ile bir süre görüşen Vali Coşkun, “Devletimiz ve milletimizin bölünmez bütünlüğü için canlarını feda etmiş şehitlerimiz, hepimizin gönlünde müstesna bir yere sahiptir. Şehitlerimizin kıymetli emaneti olan ailelerine her zaman kapımız ve gönlümüz açıktır. Bu vesileyle bütün şehitlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine de sabır diliyorum. Mekânları cennet olsun.” diye konuştu.

Paylas

YORUMLAR // Henüz yorum yok, ilk yorumu siz yapın.
 


Adı Soyadı (*)


Başlık (*)


Yorum içeriği (*)


1 + 5 = (İki sayının toplamını aşağıdaki kutuya giriniz.) (*)


google fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckgoogle fuckK.MARAS


Copyright © 2010 MARAS HABER MERKEZİ Tüm hakları saklıdır.
Sitemiz IHA-HABER7-SHIFTDELETE.NET-HABERVAKTIM.COM abonesidir.